HABER
Giriş Tarihi : 14-02-2022 10:23   Güncelleme : 14-02-2022 10:23

DEVA VATANDAŞI DİNLEDİ

Deva Partisi Karesi İlçe Teşkilatı geçtiğimiz gün kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Sırası ile Kalaycılar, Bakacak, Naipli ve Kocaavşar Mahallelerine ziyaret düzenlendi. Vatandaşlar da mahallelerinde oldukça kalabalık bir ekip ağırladı.

DEVA VATANDAŞI DİNLEDİ

 

Deva Partisi Karesi İlçe Yönetimi daha seçimin adımları bile duyulmamışken karış karış kırsal mahalleleri geziyor. Geçtiğimiz gün İl Başkanı Kemal Aydemir ile il yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyarette vatandaşlar ile bir araya gelindi. Yapılan ziyarette mahalle sakinleri de kalabalık bir ekip ile karşılaştı. Bu duruma çok sevindiklerini belirten vatandaşlar, Deva Partisi’nin kısa süre içinde kalabalık bir şekilde teşkilatlanmasının kendilerini umutlandırdıklarını söylediler.

Ziyarette, il ve ilçe yöneticileri her bir vatandaşı tek tek dinlemeye çalıştı. Gündem ise maalesef değişmedi. Yapılan sohbette, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizin, her geçen gün gelen zamların ve fahiş faturaların vatandaşın canına tak ettirdiği ifade edildi. Bir çıkış yolu, bir alternatif aradıklarını belirten vatandaşlar karşılarında genç, dinamik ve kalabalık bir ekip görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.