HABER
Giriş Tarihi : 11-02-2022 11:06   Güncelleme : 11-02-2022 11:09

BİGADİÇ’TE BÜYÜK BULUŞMA

Demokrasi ve Atılım Partisi Balıkesir İl Başkanlığı, 19. İlçe Başkanları Toplantısını Bigadiç’te gerçekleştirdi.

 BİGADİÇ’TE BÜYÜK BULUŞMA

 

İl Başkanı Kemal Aydemir, İl Teşkilat Başkanı Soner Avcı, toplantıya ev sahipliği yapan Bigadiç İlçe Başkanı Mehmet Nalça, il Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Başkanları’nın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda teşkilatlanma çalışmalarının detaylı analizi, önümüzdeki dönemde atılacak adımlar ve olası bir seçimde izlenecek yol haritası ve yapılacaklar değerlendirildi.

DEVA Partisi heyeti, toplantı öncesi Bigadiç’in Perşembe Pazar’ında Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnafla bir araya gelen DEVA Partililer, dertleri, sıkıntıları dinledi. Vatandaşın hiç olmadığı kadar kızgın ve sıkıntılı olduğu gözlemlenen ziyaretlerde, mevcut iktidarın vatandaştan uzak yönetim anlayışı, ekonomi politikaları ve idaredeki zayıflıkların sesli bir şekilde dillendirilmesi dikkatleri çekti.

Tarımla, hayvancılıkla uğraşan yöre halkının büyük çoğunluğunun kredi borçlarını artık ödeyemez hale geldiğinin altının çizildiği ziyaretlerde bu sektörlerin bitme noktasına geldiği vurgulandı.

Pazar ve esnaf ziyareti sonrası İlçe Başkanlık Binasında gerçekleştirilen toplantı sonrası söz alan İl Başkanı Kemal Aydemir şu ifadeleri kullandı.

"Biliyorsunuz bugün Genel Başkanımız Ali Babacan ve Ekonomi Finans Politikaları Başkanımız İbrahim Çanakçı, Ekonomi ve Finans Politikaları Eylem Planını açıkladılar. Partimiz bu bağlamda ilkleri gerçekleştiriyor. Toplumun nabzını tutuyor ve eylem planlarını, henüz seçim olmamasına rağmen açıklamaktan çekinmiyor. İşte bu kendine güveninin göstergesidir. Genel Merkezimizde çok büyük bir ekip DEVAmlı suretle çalışıyor, eylem planları üretiyor. Tabi bunların hepsi çok ince hesaplamalar dahilinde gerçekleştiriliyor.’’

19. İlçe Başkanları toplantımızda böyle özel bir güne denk geldi. Açıkçası Vatandaşlarımızla temas ettiğimizde dinlediğimiz sıkıntıların birebir çözüm önerilerini eylem planlarımızda ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. Bu bağlamda Genelde ve yerelde hiç olmadığı kadar koordineli bir şekilde ilerliyoruz. 19.İlçe Başkanları toplantımızı da bu atmosferde gerçekleştirmiş olduk. Geleceğe ışık tutacak projelerimiz ve kadrolarımız ile birlikte çalışmaya DEVAm edeceğiz. Bu iktidar yürüyüşümüzde yalnız değiliz. Artık Vatandaşlarımız DEVA Partisini tanıyor ve bizlere güveniyor. Mevcut iktidar partisiyle gönül bağlarını koparan kararsız seçmenin yegâne adresi DEVA olacaktır. Milletimizin ferasetine çok güveniyoruz. Seçim günü inşallah sağduyu hakim olacak ve DEVA Partisi iktidar olacaktır."