HABER
Giriş Tarihi : 11-03-2022 14:58   Güncelleme : 11-03-2022 14:58

BAUN KONGREDE BULUŞTU

Balıkesir Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (BAÜNBAT) 4-5-6 Mart 2022 tarihleri arasında Ayvalık/Cunda Haliç Park Oteli’nin ev sahipliği yapmış olduğu “Multipl Sistem Hastalıklarına Yaklaşım” konulu kongreyi gerçekleştirdi.

BAUN KONGREDE BULUŞTU

BAÜNBAT tarafından yapılan açıklamada : “Yardımsever iş adamları , üniversitemiz ile çeşitli şehirlerden bizler için gelen değerli hocalarımız ve Üniversitemizin Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma Topluluğu olarak bizlerin de katkıları ile 3. Ulusal Kongremizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız .

220 katılımcınında bulunduğu kongremizde hocalarımızın değerli sunumları eşliğinde verimli zaman geçiren katılımcılarımıza bilimsel, sosyal ve mesleki beceriler açısından gelecekteki meslek hayatlarında yol gösterme adına katkılarda bulunduk . Bugünün öğrencileri geleceğin doktorları olarak bir araya geldiğimiz kongremizi gerçekleştirdiğimiz için sevinç duymaktayız.

Kongremize katkılarından dolayı Sayın Rektör Hocamız Prof. Dr. İlter Kuş’a, Danışman hocamız Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Tuğba Kula Atik’e,Murat Akkaya’ya , Fahri Ermişler’e , Balıkesir Kent Konseyi’ne , Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne , Balıkesir Verem ve Kanserle Savaş Vakfı’na , Balıkesir Verem ve Kanserle Savaş Derneği’ne ,Algem’e,Hüseyin Bekki’ye , Balıkesir Sanayi Odası’na , Balıkesir Ticaret Borsası’na , Balıkesir Rotary Kulübü’ne , T.C. Sağlık Bakanlığı Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’ne , Deva Diş Hastanesi’ne , 5 K Medikal’e , Savaşlar Tesisat Taahhüt ve Tic.Ltd.Şti’ne ,bizler için Türkiye’nin dört bir yanından gelen değerli hocalarımıza ve öğrencilere teşekkürlerimizi borç biliriz ” dedi.