HABER
Giriş Tarihi : 13-07-2022 14:01   Güncelleme : 13-07-2022 14:01

Baba ve oğlunun iğrenç kişiliği ifşa oldu!

BD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın, iCloud hesabı 'hack'lendi. Oğul Biden’ın telefonundan, küçük kız çocuklarıyla çekildiği uygunsuz bir fotoğraf ile p*rno sitelerindeki "12 yaş" aramaları çıktı. Hunter Biden babasını da telefonuna "Pedofili Peter" diye kaydetmiş.

Baba ve oğlunun iğrenç kişiliği ifşa oldu!

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ait Iphone kayıtları bilgisayar korsanları tarfından internete sızdırıldı. Daha önce Anonymous adlı hacker birliğinin başlattığı "Scientology Kilisesi" ifşaları ile gündeme gelen "4Chan" adlı internet sitesinde, Hunter Biden’a ait kişisel "Icloud" verileri ifşalandı. Kullanıcılarının tamamı anonim olan 4Chan adlı sitede, Hunter Biden’a ait 450 GB boyutunu geçen veriler, herkesin görüp indirebileceği şekilde paylaşıma sunuldu. 

MASUM ÇOCUKLARLA POZ VERMİŞ
Sızdırılan verilerde Hunter Biden'ın, 15 yaşından küçük olduğu görülen beş kız çocuğu ile uygunsuz bir biçimde çekilmiş bir fotoğrafının yanı sıra birçok p*rno sitesine üyeliği yer aldığı görüldü. Oğul Biden'ın bu sitelerde genellikle "p*rn63d057" ve "p*rn63d057ee" şifrelerini kullanmış ve birçok kez "12 yaş" aramaları yapmış. 

BABASINI PEDOFİLİ DİYE KAYDETMİŞ
Hunter Biden’ın Iphone verilerinde, aile sohbet grubu ile yaptığı yazışmalar daç yer alıyor. Ailesindeki her üyeyi adı ve soyadıyla kaydeden Hunter Biden'ın, ABD Başkanı babası Joe Biden’ı ise "Pedofil Peter, Pedo Peter" lakabıyla kaydetmesi dikkat çekti. Joe Biden’ın daha önce bir internet sitesinde "Peter Henderson" mahlasıyla üyelik aldığı ortaya çıkmıştı. Peter Henderson, ABD’nin ünlü macera ve politik roman yazarı Tom Clancy’nin romanlarındaki bir Sovyet KGB ajanının adıydı.

U*UŞTURUCU DA VAR!
4Chan’de yayınlanan bir diğer videoda ise Hunter Biden’ın k*kain tarttığı görülüyor. Argoda "taş" olarak bilinen kokain türünü tartan Hunter Biden, bir başka fotoğrafta ise u*uşturucuyu kullanırken görüntüleniyor.

YENGESİYLE İLİŞKİYİ YAŞADI
ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, ağabeyinin eşi ile yaşadığı ahlaksız ilişkiyle de gündeme gelmişti. Beau Biden'ın 2015 yılında beyin tümöründen ö*ümü sonrası karısı ile ayrıldığını ve daha sonra yengesi Hallie ile beraber olduğunu söyleyen Hunter Biden, "Bana göre, açıklaması zor olan bir şey değil çünkü ikimizin de paylaştığı ve birlikte olduğumuz ve doğru şeyi yapmaya çalıştığımız çok büyük bir kederden kaynaklanıyordu. Bu keder, kaybettiklerimizin yerini alabilecek bir aşk ümidine dönüştü ve işe yaramadı" ifadelerini kullanmıştı.
Öte yandan bu çarpık ilikişye Joe Biden da onay vermişti.