Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 14:37 Bu haber 12103 kez okundu
 
ZİYARETLER SÜRÜYOR
Vali Hasan ŞILDAK'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
GÜNDEM Haberi
ZİYARETLER SÜRÜYOR

Son çıkan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Balıkesir Valiliği’ne atanan ve göreve başlayan Vali Hasan ŞILDAK’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

 


Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ertem KÜÇÜK, Vali Hasan ŞILDAK’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Ticaret Borsası Başkanı Ersin ERDOĞMUŞ beraberindeki heyetle Vali Hasan ŞILDAK’ı makamında ziyaret etti.

CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet AKIN, Ensar AYTEKİN ile CHP İl Başkanı Serkan SARI Vali Hasan ŞILDAK’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Balıkesir Görev ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı İsmet GÖNER ve dernek yönetimi Vali Hasan ŞILDAK’a makam ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Vali ŞILDAK, Şehitlerimizin emaneti Ailelerimize ve Gazilerimize her zaman kapılarının ve gönüllerinin  açık olduğunu ifade ederek nazik ziyaretlerinden dolayı Dernek Yönetimine teşekkür etti.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Abdullah BEKKİ ve beraberindeki heyet Vali Hasan ŞILDAK’ı ziyaret etti. 
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI beraberinde Başkan Yardımcıları ile birlikte Vali Hasan ŞILDAK’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Vali ŞILDAK, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirleriyle bir süre sohbet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZİYARETLER, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı