Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 11:55 Bu haber 5663 kez okundu
 
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Vali Hasan ŞILDAK Balıkesir Ticaret Borsası ve Balıkesir Ticaret Odası'na iade-i ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

 

 

 

 

İlk ziyaretini Balıkesir Ticaret Borsasına gerçekleştiren Vali ŞILDAK, Ticaret Borsası Başkanı Ersin ERDOĞMUŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Vali Hasan ŞILDAK, Ticaret Borsası Başkanı Ersin ERDOĞMUŞ’tan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ile de bir süre sohbet eden Vali ŞILDAK, “Bir ürün işlendikten sonra katma değeri artıyor. Bu nedenle ilimizde üretimden, ürünün katma değerini yükseltecek tesislerinin yapılmasına kadar bir çalışma yapılması gerekiyor. Bu noktada hepimize önemli görevler düşüyor” diye konuştu.

Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı ve üyeleri Vali ŞILDAK’a görüş ve önerilerini ilettiler. Ziyaret sonunda, Ticaret Borsası Başkanı ERDOĞMUŞ, Vali ŞILDAK’a ziyareti nedeniyle, tüm üyeleri adına teşekkür etti.

Vali Hasan ŞILDAK daha sonra Balıkesir Ticaret Odasını ziyaret etti. Ticaret Odası Başkanı Rahmi KULA ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbette bulunan Vali Hasan ŞILDAK İlimiz için bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ederek, Balıkesir’in gelişmesi için bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışılacağını söyledi.

Vali ŞILDAK, Ticaret Borsası Başkan ve üyeleri ile Ticaret Odası Başkanı ve Üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerine son verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZİYARETLER, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı