Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:37 Bu haber 9766 kez okundu
 
YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Yaz aylarını, mevsim şartlarını en iyi şekilde kullanarak maksimum seviyede iş üretmeye çalışıyoruz. Kentimizin çeşitli noktalarında tamir çalışmaları devam ederken bir yandan da yeni yol açma ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor.
SİYASET Haberi
YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

 

 

 

BÜYÜYEN KENTİMİZE YENİ YOLLAR

Paşakent Mahallemizde Erdek Yolu Caddesi yanında yeni yapılan binaların yol yapım çalışmaları devam ediyor. Sürekli büyüyen ve gelişen kentimizde daha bina olmayan alanlara binalar yapılıyor. Biz de Bandırma Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yollarını yapıyoruz. Bu alanda bazı sokaklarımızın asfalt yol ve kaldırım çalışmaları tamamlanırken bazı sokaklarımızda çalışmalar devam ediyor.

 

SERVET ÇIRPAN’DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Kentimizin en çok kullanılan ve en sorunlu caddelerinden biri olan Servet Çırpan Caddemizde çalışmalarımız devam ediyor. Bir taraftan diğer kurumlar altyapı çalışmalarını tamamlarken diğer yandan da tehlike oluşturan parkın duvarını yapmaya, yağmur suyu giderlerinin yenilenmesi yapılıyor. Altyapı çalışmalarında sona gelinirken ekiplerimiz de işi hızlandırmak adına kaldırım çalışmalarını tamamlıyor. Altyapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz asfaltlama çalışmalarına başlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YOL, YAPIM, ÇALIŞMALARIMIZ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı