Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 09:34 Bu haber 8491 kez okundu
 
YOK ARTIK!!
CHPliler!! Biraz Burhaniye AK Parti’yi örnek alın! Bak adamlar size çalışıyor!
SİYASET Haberi
YOK ARTIK!!

CHP’li Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in keyfi yerinde…. Neden keyiflenmesin ki! Baksanıza Burhaniye AK Parti meclis üyeleri Deveciler’in her söylediğine onay veriyor! AK Parti’yi krize sokan bu oylamanın ardından oklar partini başı Ekrem Başaran’a çevrildi! Bu iş ya Parti yönetimiin talimatıyla oldu, ya da haftalardır yazdığımız gibi Ekrem Başaran’ın parti üzerinde hiçbir akimiyeti kalmadı!

 

 

 

 

 

 

 

 

TALİMATI SEN Mİ VERDİN EKREM!

Burhaniye Belediye Meclisinde AK Parti’li üyelerin Başkan Deveciler’e onay vermesi parti içinde de kriz yarattı. AK Partili meclis üyeleri her ne kadar “dalgınlığımıza geldi” dese de, hepsinin bir talimat doğrultusunda hareket ettiği düşünülüyor. Biz “Ekrem Başaran partiye hakim olamıyor” derken boşuna yazmıyorduk. Şimdi partililer şu sorunun cevabını arıyor; “Burhaniye AK Parti kendi kafasına göre mi hareket ediyor, yoksa İl yönetiminden aldığı talimatla mı bu kararları veriyor”

 

Burhaniye Belediyesi 2021 Nisan ayı olağan meclis toplantısında inanılmaz bir olay yaşandı

Nisan ayı olağan meclis toplantısında gündem maddesinde yer alan konu Burhaniye Belediyesinin  2020 yılı faaliyetinin başarılı veya başarısız olduğunun oylamasında Ak Parti ilçe Başkanı ve Ak parti Meclis Üyesi olan Namık kemal Gedikoğlu ile yine Ak parti meclis üyelerinden Burhaniye Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ve Ak Parti Meclis Üyesi Derya BAYINDIR yine Ak Parti Meclis Üyesi Gülgün GEZER kabul oyu kullanmış ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal DEVECILER' i aklamışlardır.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal DEVECILER'in bile inanamadığı sonuç oylamasında kendilerine TEŞEKKÜR EDİYORUM dediği meclis kayıtlarına geçmiştir.

Nisan 2021 ayı Meclis gündeminde cumhur ittifakı grubu adına söz alan Cumhur ittifakı MHP meclis üyesi Şevki Yücel gündem ile konuşma yapmak üzere kürsü konuşması na çıkmış ve konuşmalarında Burhaniye Belediyesi ile ilgili 2020 dönemi hakkında eleştirilerde bulunarak konuşmasının sonucunda Burhaniye Belediye si BAŞARISIZDIR, YETERSİZDİR diyerek konuşmasının sonucunda oylamaya gidildiğinde Ak Parti ilçe Başkanı Namık kemal Gedikoğlu ve Ak Parti Meclis üyeleri Derya BAYINDIR ile Gülgün GEZER kabul oyu kullanmış ve Burhaniye Belediyesi nin yeterli olduğunu beyan etmiştir.

Ayrıca Ak Parti Meclis Üyesi Cemal AKKILINÇ hiç bir grup toplantısına katılım sağlamadığı,  alınan grup kararlarına katılmadığı ve kendi kararları ile tüm Burhaniye Belediyesi Komisyonlarına aday olduğu CHP li Meclis Üyelerinin attığı oylar ile bu komisyonlara seçildiği aşikârdır.

Disiplin suçu işlediği halde Ak Parti ilçe Başkanlığı olarak hakkında bir işlem yapılmadığı da görülmektedir. Dur denilmesi gereken Cemal AKKILINÇ' a niçin dur denilmediği de merak edilmektedir. Burhaniye Ak Partiye ve Cumhur İttifakı’na zarar veren bu kişi bu hareketlerine ve Cumhur İttifakı’na ne zamana kadar zarar vermeye devam edecektir diye Burhaniye halkı merak etmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YOK, ARTIK!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı