PENCEREDEN DÜŞTÜ

PENCEREDEN DÜŞTÜ

BAKAN AÇIKLADI

BAKAN AÇIKLADI

53

53'E ULAŞTI

ZIPLIYORLAR!

ZIPLIYORLAR!

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 16:41 Bu haber 5963 kez okundu
 
Vali Şıldak, 65 yaş üzeri vatandaşlara uyarıda bulundu
Vali Hasan Şıldak vatandaşların tedbirlere uymaları konusundaki uyarılarını hergün ısrarla yeniliyor.
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak, 65 yaş üzeri vatandaşlara uyarıda bulundu

 

Salgın hastalıktan korunmak için yapılması gerekenleri hemen hemen hergün hatırlatan Vali Şıldak bu kez 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın uygulaması gereken Covit-19 kurallarına dikkat çekti.
 

Güçlenen salgına karşı her bir vatandaşın eksiksiz şekilde tedbirlere uyması gerektiğini ifade eden Vali Şıldak sosyal medya hesaplarındaki bugünkü paylaşımında;

“65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın saat 10.00-16.00 arasında dışarıya çıkmalarına izin verilmektedir. Saat 14.00’den sonra pazaryerlerine girişleri ve toplu ulaşım araçlarını kullanmaları kısıtlanmıştır. Bu vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkça hiç dışarıya çıkmamaları önerilmektedir. Zorunlu olarak dışarıda bulundukları esnada ise sosyal mesafe kuralına uymayı zorlaştıran her tür kalabalık ortamdan uzak durmaları gerekmektedir. 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızla evler dahil aynı ortamda bulunulduğu esnada diğer kişilerin mutlaka maske takması sağlanmalıdır. Bu vatandaşlarımızın bulunduğu evlere kesinlikle ziyaretçe kabul edilmemesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Şıldak,, 65, yaş, üzeri, vatandaşlara, uyarıda, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı