Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 13:10 Bu haber 3842 kez okundu
 
Vali Ersin Yazıcı, Ramazan ayı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
Vali Ersin Yazıcı mesajında, "Ramazan ayının Balıkesir'imize, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum." dedi.
YAŞAM Haberi
Vali Ersin Yazıcı, Ramazan ayı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Aynı Sofrada Olamasak Bile Yüreğimiz Birlikte Atıyor!

 

Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle Ramazan ayını olağanüstü şartlarda karşıladıklarını ifade eden Vali Yazıcı, "En güzel hasretlerimizden biri olan aynı sofranın etrafında birlik ve beraberlik içerisinde oruçlarımızı açma geleneğimizi, bu yıl Korona virüs salgını nedeniyle gerçekleştiremeyecek olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Milletçe, bugün yaşadığımız tüm zorlukları mümkün olan en kısa bir sürede atlatacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Korona virüs nedeniyle Ramazan ayına özel getirilen kurallara herkesin dikkatle uyması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

 

Sosyal mesafeye dikkat ederek, mümkün olduğunca evlerimizden dışarı çıkmamaya azami özen göstermeliyiz. Bu virüsün daha fazla yayılmaması için lütfen sahurlarımızı, iftarlarımızı evlerimizde yapalım. Bu günler elbette geçecek. Kavuşacağız birbirimize. Biraz sabır, biraz tedbir. Umarım toplumsal sevgimiz, bütünlüğümüz artarak, daha güzel ve daha güçlü yarınlara ulaşmış oluruz. Ramazan ayının bu salgından kurtulmamıza vesile olmasını diliyorum.

 

Her türlü zorluğu birlik ve beraberlik içerisinde çözdük. Ramazan ayı da birlik ve beraberlik duygularının arttığı en güzel günlerdendir. Bu mübarek ayda sevdiklerimizi telefonla arayarak hal, hatır soralım. Karamsarlık, korku ve endişeye kapılmadan, umudumuzu ve direncimizi kaybetmeyelim. Bu zorlu günleri de yine hep birlikte geride bırakacağız. Bu vesile ile Tüm hemşehrilerimin Ramazan ayını tebrik ediyorum ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Ersin, Yazıcı,, Ramazan, ayı, dolayısı, ile, bir, mesaj, yayımladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı