PENCEREDEN DÜŞTÜ

PENCEREDEN DÜŞTÜ

BAKAN AÇIKLADI

BAKAN AÇIKLADI

53

53'E ULAŞTI

ZIPLIYORLAR!

ZIPLIYORLAR!

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 09:52 Bu haber 17671 kez okundu
 
"Üzüntü yaşıyorum"
Balıkesir’den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum.
SAĞLIK Haberi

Fevzi Yavuzyılmaz:

"Çok değerli Balıkesir’liler,
      Mayıs 2019 tarihinden beri yürütmekte olduğum İl Sağlık Müdürlüğü görevime, Sağlık Bakanlığımızın takdiri ile Bursa’da devam etmek üzere, beni bağrına basan Balıkesir’den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. 
    Tüm dünyada ve ülkemizde yüzyılda bir yaşanan pandemiyle mücadele verilen bu zor dönemde Balıkesir’in sağlık neferleri olarak elimizden geleni değil daha fazlasını yapmış olmanın , bu mücadeleye önder olmanın haklı gururunu taşıyorum.
      Covid-19 pandemisinin başladığı günden bu yana Bakanlığımız rehberleri doğrultusunda süreci yönetip, gerektiği anda gereken müdehalelerde bulunarak vaka sayılarımızı kontrol altında tutma başarısını gösterdik, bu benim değil tüm Balıkesir’in gururudur. 
      Tüm bu süreçler dışında Balıkesir ilimize anlamlı sağlık yatırımlarının öncüsü olduk. Birçok yatırımı( İvrindi, Marmara, Gömeç, Bandırma Adsm, sındırgı, hastaneleri, merkez Adsm misin hastaneye dönüşümü, şehir hastanemizin eğitim araştırma olması asm ler, 112istasyonları, Bandırma diyaliz, ÇİM, vs)ı Balıkesirimize kazandırdık. 

      Bu atamayla onurlandırıldığım andan itibaren arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden ulaşan, dualarını ileten dostlarıma, mesai arkadaşlarıma ve vatandaşlarımıza tekrar teşekkür ederim. Yaptığımız doğru işler konusunda vicdanım rahattı, şimdi sayenizde çok daha rahat. 
        Bakanlığımızca layık görüldüğüm Bursa İl Sağlık Müdürlüğü görevini de aynı heyecan ve özveriyle yerine getirmek gayesiyle Balıkesirimizden ayrılma vakti. Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA ve Bakanlık yöneticilerime, önceki dönemSayın Valim ErsinYAZICI’ya şimdiki Valim Sayın Hasan ŞILDAK’a Milletvekillerime, İlimiz Siyasi Yöneticilerine, mesai arkadaşlarıma, bu zor süreçlerde yanımda olan, duasını ve desteğini benden esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Üzüntü, yaşıyorum",
Yorumlar
Haber Yazılımı