Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 09:53 Bu haber 293959 kez okundu
 
TENCERE KAPAK!
Partinin geldiği duruma bak!Biri Cemaatçi... Biri CHP kökenli... Hayırlısı olsun, bulmuşlar birbirlerini.
GÜNDEM Haberi
TENCERE KAPAK!

 
Partinin geldiği duruma bak!Biri Cemaatçi... Biri CHP kökenli... Hayırlısı olsun, bulmuşlar birbirlerini.
Hasan Avcı ekürisi buldu… Benzinlik ruhsatlarını FETÖ şüphelisi ailelere verirken, akrabalarını belediyeye doldururken, müdürleriyle lüks otellerde tatil yaparken zorlanan Hasan Avcı, bu işleri rahatlıkla birlikte yapabileceği İlçe Başkanına kavuştu. Artık birlik olup rahatça Altıeylül’ün içine …..hizmet ederler.
 
Yukarıdaki sözler bize ait değil… Bunlar bizzat AK Parti’nin önde gelen isimleri ve parti için seçim zamanı gece gündüz bayrak asan AK Gençler tarafından kullanılan cümleler.
 
Haydi Avcı! Kolları sıva! Ömer Munis’in sülalesi kalabalıktır… Onun akrabalarını işe alarak hizmet etmeye başlayabilirsiniz!
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ekibiyle birlikte, Altıeylül İlçe Başkanlığı’na atanan Ömer Munis’i ziyaret etti. Ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Hasan Avcı, “Altıeylül İlçe Başkanımız Ömer Munis’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bir kez daha Altıeylül’ümüze, kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah el ele vererek Altıeylül’ümüze hizmet etmeye, aziz milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi. Ömer Munis’in ilçe başkanı olarak atanmasına kızan AK Parti’nin önde gelen isimleri bu ziyaretten sonra, “partinin geldiği son durum” yorumlarında bulundu.
 
Özellikle Balya’da başarısız bir grafik çizen ve Belediye Başkanlığının kaybedilmesinde büyük rol oynayan bir ismin ilçe başkanı yapılmasına kızan partililer, bu ismin Altıeylül Belediye Başkanı tarafından da sevinçle karşılanmasına bir anlam veremedi. Ömer Munis’in Hasan Avcı ile birlik olup “kendi davalarını” güdeceğini söyleyen partililer, “yakın zamanda Hasan Avcı ve Ömer Munis’i ortak işler çevirirlerken görebiliriz. İkisinin de yapıları birbirine uygun” ifadelerini kullandı
Kaynak: Editör:
Etiketler: TENCERE, KAPAK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı