Haber Detayı
21 Nisan 2020 - Salı 16:05 Bu haber 3775 kez okundu
 
TEMELİ ATILDI
Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı Gönen’de bir takım ziyaretlerde bulundu. Şubaşı Gönen Hayra ve İlme Hizmet Vakfı’nın temel atma törenine katıldı.
YAŞAM Haberi
TEMELİ ATILDI

Gönen Hayra ve İlme Hizmet Vakfı 330 Metrekarelik Yeni Aşevi İnşaatı temeli atıldı. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sade bir törenle temel atma gerçekleştirildi.

 

Temel atma törenine AK Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu, Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi, Meclis Başkanı Salih Hasip Osman, İlçe Müftüsü Şaban Apaydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, AK Parti Meclis Üyesi Mimar Fatma Türk, Deri OSB Başkan Yardımcısı Nusret Aytekin Ticaret orsası Meclis Üyesi Şinasi Çoşkun ve vakıf yetkilileri katıldılar.

 

GÖNEN BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

AK Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden ile beraber Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Covid 19 salgını ile ilgili, Gönen’de ve Balıkesir’de salgına karşı alınan tedbirler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

AK Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı; AK Parti Gönen İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden ve Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt ile beraber Gönen Kaymakamlığı’na bağlı Vefa Grubunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Balıkesir’in her ilçesinde olduğu gibi Gönen’de de hiç bir vatandaşın mağdur edilmemesi gerektiğini ifade eden Yavuz SUBAŞI, Vefa Grubu çalışanlarını bu zor zamanlarda cansiperane bir şekilde mücadele etmeleri sebebi ile tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMELİ, ATILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı