Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 16:07 Bu haber 4579 kez okundu
 
SUSURLUK'A BAYRAM HEDİYESİ
Canbey Susurluk'a bayram öncesi TOKi müjdesi verdi.
YAŞAM Haberi
SUSURLUK'A BAYRAM HEDİYESİ

Canbey uzun zamandır takip ettikleri TOKİ konut yapımının son aşamaya geldiğini belirterek, "ihale 18, kura ise 29 Haziran'da" dedi

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey Ramazan Bayramı öncesinde Susurluk'un beklediği toplu konut müjdesini verdi.

SON AŞAMA
Canbey uzun zamandır takip ettikleri TOKİ konut yapımının son aşamaya geldiğini belirterek, "ihale 18, kura ise 29 Haziran'da" dedi.
 

KONUT VE İŞYERİ
Milletvekili Canbey TOKİ aracılığı ile Susurluk'a toplu konut ve işyeri yapılacağını belirterek, ihalesi ve kura çekiminin Haziran ayı içinde gerçekleşeceğini söyledi.

 

YATIRIMLARI TAKİPTE
Balıkesir'e yapılan ve yapılacak yatırımları yakından takip eden Milletvekili Canbey Susurluk ilçesine yapılması için uzun zamandır takip ettiği TOKİ konutlarında beklenen anın geldiğini duyurdu.

 

İHALE VE KURA HAZİRAN'DA
Canbey, TOKi tarafından yaptırılacak olan konut ve dükkanların ihalesinin 18 Haziran’da, kura çekiminin ise 29 Haziran’da gerçekleşeceğini belirtti.

 

CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek ve ilgileri için teşekkür eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, "Susurluk için bayram hediyesi olacak konutlar ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi.

 

İLK MÜJDEYİ 13 HAZİRAN 2019 DA VERMİŞTİ
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Susurluk İlçe Başkanımız Fahrettin Şener ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem Ersan ile birlikte TOKİ Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Karabayır’ı 13 Haziran 2019’ da ziyaret etmiş ve Susurluk’ta TOKİ’nin konut yapacağı müjdesini vermişti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SUSURLUK'A, BAYRAM, HEDİYESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı