Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 09:45 Bu haber 4812 kez okundu
 
REKTÖR İLTER KUŞ'A ZIYARET
Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Volkan Hedef ve Balıkesir İl Başkanlığı, Balıkesir Üniversitesini ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
REKTÖR İLTER KUŞ'A ZIYARET

 

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Volkan Hedef öncülüğünde Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Lütfiye Mine Yavuz, Balıkesir Teşkilatlanmalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Metin Yapışkan ve Balıkesir İl Sekreteri Ahmet Ersöz, Balıkesir Üniversitesi Rektörü İlter Kuş’u makamında ziyaret etti.

Üniversite içerinde bulunan personeller hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Volkan Hedef, “Ege ve Marmara bölgesinde gerek devlet kurumlarında gerekse sivil sektörde çalışan birçok üyemiz mevcut. Çalışan kesimin istek, talep ve önerilerini derleyip yetkili mercilere iletiyoruz. Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda, Milliyetçi Çalışanlarımızın hakkını savunmak ve özlük haklarını korumak, birlik ve beraberliği sağlamak temel yükümlülüğümüzdür” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kuş, “Bütün çalışanlarımızın hak ve hukukunu gözetiyoruz. Çalışma arkadaşlarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Onların mutluluğu bizler için önceliktir. Milliyetçi Çalışanlar Derneği’ne çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: REKTÖR, İLTER, KUŞ'A, ZIYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı