Haber Detayı
30 Nisan 2020 - Perşembe 16:42 Bu haber 7263 kez okundu
 
OSB'YE ONLINE TEMAS
Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB), Yönetim Kurulunu çevrim içi topladı.
GÜNDEM Haberi
OSB'YE ONLINE TEMAS

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali Ersin Yazıcı'nın başkanlığında video konferans ile yapıldı.

 

Video konferans yoluyla gerçekleşen BALOSB Nisan ayı yönetim kurulu toplantısında, Covit-19 salgınının ekonomiye ve organize sanayi bölgesine etkisi, hayata geçirilen düzenlemeler ile sanayicilerin talepleri dile getirildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Vali Yazıcı, koronavirüs tedbirleri kapsamında Balıkesir'de gerçekleşen çalışmaları sanayicilere anlattı.

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Balıkesir'de de koronavirüs salgınına karşı tedbirlerin titizlikle devam ettiğini belirten Vali Yazıcı,"Amacımız Balıkesir'e katkı sağlamak. Sanayicinin, üreticinin dostuyuz. Üretime ve çalışanlara katkı sağlayacağız." dedi.

 

 

BALIKESİR İÇİN UYUM İÇİNDEYİZ

İş dünyasıyla her zaman uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Vali Ersin Yazıcı, yönetim kurulu üyelerinin koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. İş dünyasının bu süreçteki taleplerini de alan Vali Yazıcı, Balıkesir Valiliğinin bu taleplerin karşılanmasına yönelik desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: OSB'YE, ONLINE, TEMAS,
Yorumlar
Haber Yazılımı