Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 16:52 Bu haber 7198 kez okundu
 
“ Olmadı Fikret Şahin”
Hipokrat yemini etmiş bir doktor olarak hem olmadı, hem yakışmadı.
SİYASET Haberi
“ Olmadı Fikret Şahin”

 

 

Balıkesir Kuva-yi Milliye Vekili Yavuz Subaşı, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’e sert yüklendi. Yavuz Subaşı, “Kriz ve salgın istismarcısı, siyasetini yalnızca kaos ve kargaşa indirgemiş, iktidara gelme özlemini darbelere bağlamış bir parti olan CHP’de siyaset yaptığınızı biliyorum. Unutmayın ki CHP’ye buradan ekmek çıkmaz” dedi.

 

Balıkesir Kuva-yi Milliye Vekili Yavuz Subaşı, “Sevgili Fikret Şahin, hipokrat yemini hatırla, mesleğini hatırla, fekadar sağlık çalışanlarını ,yani meslektaşlarını hatırla, Atatürk’ün kurduğu CHP’yi HDP’ye yörünge eden Genel Başkanınızın hoşuna gidecek sözlerini değil de, milletimizin lehine olacak sözleri söyle. Yani gerçkeleri söyle” diye konuştu.


“SİZE YAKIŞMADI SAYIN DOKTOR VEKİLİM”
Milletvekili Yavuz Subaşı konuyla ilgili şunları söyledi: “Olmadı Fikret Şahin. Hipokrat yemini etmiş bir doktor olarak hem olmadı, hem yakışmadı. Dünyanın olağanüstü bir dönemden geçtiği, Dünya Sağlık Örgütü’nün küresel salgınla mücadele konusunda bir öngörü sunamadığı pandemik mücadelede, bir doktor olarak alınan başarılı sonuçları görmezden gelerek, gerçek dışı söylemler ve  hiçbir şey yapılmıyormuş gibi ifadeler size yakışmadı sayın doktor vekilim.


“CHP’YE BURADAN EKMEK ÇIKMAZ”
Kriz ve salgın istismarcısı, siyasetini yalnızca kaos ve kargaşaya indirgemiş, iktidara gelme özlemini darbelere bağlamış bir parti olan CHP’de siyaset yaptığınızı biliyorum. Unutmayın ki, CHP’ye buradan ekmek çıkmaz. CHP’nin, en son pandemide olduğu gibi ülkemizin yaşadığı yurtiçi ve yurtdışı sorunlarda hiç bir zaman TÜRKİYE’nin yanında yer almadığı ve milli bir duruş sergilemediği gibi çözümden yana olmayıp, krizleri nasıl istismar ederiz düşüncesi içerisinde olduğunu tüm TÜRKİYE gördü.


“İFTARA KAOS ÜRETEREK OLMAZ”
Unutmayın, milletin gönlüne girmek; yalan, iftira, kaos üreterek olmaz. Milletin gönlüne girmek, Diyarbakır Annelerini gizli ortağınız HDP ne der endişesiyle görmemekle olmaz. Milletin gönlüne girmek, 15 Temmuz gecesi tankların arasından sıvışarak geçip, evde kahve yudumlayıp, TV seyretmekle de olmaz. Tankın üstüne çıkarak olur.


“HİPOKRAT YEMİNİNİ HATIRLA”
Milletin gönlüne girmek Vatan-Bayrak-Devlet düşmanları ile, yani gizli ortağınız HDP ile gizli gizli görüşüp ortak hareket etmekle de olmaz.
Sevgili Fikret Şahin, 
Hipokrat yeminini hatırla, 
Mesleğini hatırla, 
Fedakar sağlık çalışanlarını, yani meslektaşlarını hatırla, 
Atatürk’ün kurduğu CHP’yi HDP’ye yörünge eden Genel Başkanınızın hoşuna gidecek sözlerini değil de, milletimizin lehine olacak sözleri söyle. Yani gerçekleri söyle. Unutma ki sen Kuvâ-yi Milliye Şehri olan bir ilin, Balıkesir’in Milletvekilisin.


“CHP OLARAK GİTTİĞİNİZ YOL, YOL  DEĞİL”
AK Parti, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen bir medeniyetin öncülüğünü eden, önce insan diyen bir partidir. AK Parti, başta Genel Başkanınız olmak üzere CHP’nin karşı çıktığı dev Şehir Hastanelerini yapan milletimizin hizmetine sunan bir partidir.
Fikret Şahin Vekilim,
CHP olarak gittiğiniz yol, yol değil.
Meclise önerge vererek gündemi değiştirmeye, şüpheler uyandırmaya çalışmanız size yakışmadı.Elinizde gerçek adına ne varsa bildiğiniz, çıkın onu açıklayın. Hatırlatması bizden.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “, Olmadı, Fikret, Şahin”,
Yorumlar
Haber Yazılımı