Haber Detayı
18 Ağustos 2020 - Salı 15:31 Bu haber 9957 kez okundu
 
KÜÇÜKSAN’A MUHTEŞEM SPOR KOMPLEKSİ
Mülkiyeti Balıkesir Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi’ne ait olan ve Sanayi Sitesi içinde yapımı tamamlanan Spor Kompleksi faaliyete başladı.
SPOR Haberi
KÜÇÜKSAN’A MUHTEŞEM SPOR KOMPLEKSİ

 

 

 

Sanayi Sitesi içerisindeki eski futbol sahası olarak bilinen noktada inşaa edilen ve Spor Toto’dan hibe desteği alınarak yapımı tamamlanan Halı Saha’nın açılış maçını geçtiğimiz akşam Küçüksan İşletme Kooperatifi’nin yönetim kurulu ile Yeni Sanayispor Kulübü’nün yönetim kurulu arasında oynandı.

Küçüksan Başkanı Ahmet Sakbaş ve Yeni Sanayispor Kulüp Başkanı Ahmet Kuşku’nun takım kaptanlıklarını yaptıkları müsabaka başladığı gibi dostça biterken; 9-9’luk skor izleyenlerin bol gol izlemelerine neden oldu. Açılış maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Küçüksan İşletme Kooperatifi Başkanı Ahmet Sakbaş, halı sahanın Sanayi Sitesi esnafına sosyal aktive yapmalarına imkan tanıdığı gibi kooperatife de uzun vadeli kalıcı gelir sağlayacak önemli bir yatırım olduğunu söyledi.

 

 

Özellikle kompleksin içerisinde bir adet cafeteryanın da olması mesai saatleri içerisinde sanayicilerin dinlenebilecekleri bir alanı da ortaya çıkardığını dile getiren Sakbaş; “Sanayi sitemiz içerisinde kazandığırdığımız bu yatırım sanayimiz esnaflarından olumlu görüşler almamızı sağladı. Bir yandan sanayi sitemiz içerisinde sosyal aktivite alanı kazandığırdığımız gibi, bir yandan da Yeni Sanayispor Kulübümüzün ve hatta bir çok amatör kulübümüzün alt yapılarının antrenman yapabilecekleri alternatif sahalar kazandırmış olduk. Bu yatırımımız uzun vadade kooperatifimize sürekli gelir sağlayacağı gibi diğer yandan sanayi sitesi esnafımızında hem sosyal bir aktivite yapmasına imkan tanıyacak hem de spor yapmalarını sağlayacak. Pandemi süresince resmi bir açılış yapma noktasında ilerleyen günlerde bir karar vereceğiz. Ama halı sahalarımız faaliyetine başlamıştır.” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜÇÜKSAN’A, MUHTEŞEM, SPOR, KOMPLEKSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı