Haber Detayı
04 Mayıs 2020 - Pazartesi 16:55 Bu haber 7335 kez okundu
 
'Konuş, konuş faydasız”
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey Covid 19 ile ilgili Dünya başarımızı kabul etti ama CHP görmüyor, kötü algı yaratmak istiyor diyerek, CHP'lilerin iddialarına "Konuş, konuş faydasız” başka söze de gerek yok zaten diye karşılık verdi
GÜNDEM Haberi
'Konuş, konuş faydasız”

 

 

 

HERŞEY ŞEFFAF

Ak Parti Milletvekili Canbey CHP Milletvekili Dr. Fikret Şahin'in covid-19 salgınındaki rakamların gerçeğinden fazla olduğu iddiaları için "Sağlık Bakanlığımızın şeffaf, duyarlı ve çözüm odaklı süreç ve kriz yönetimini tüm dünya kabul etti ama bir CHP’ye kabul ettiremedik" dedi.

 

BAŞARIYLA YÖNETİYORUZ
"Koskoca Türkiye hastasını ve cenazesini takip edemiyor. Yine koskoca Sağlık Bakanlığının alt yapısı buna yeterli değil. Bir siz biliyorsunuz!" şeklinde konuşan Canbey " Sağlık Bakanlığı rakamları hergün kamuoyu ile bütün açıklığı ile paylaşıyor, ama size sorsak bunlar doğru değil... Peki siz nerden biliyorsunuz? Nasıl ölçümlüyorsunuz vaka sayısını hangi kritere göre belirliyorsunuz? Hadi Bakalım..


ALGI YAPMA GAYRETİNDELER 
Milletimiz, gerçeklerden uzak bu algı siyasetinizin farkında. CHP siyasetinin geldiği nokta 'Konuş, konuş faydasız' başka söze de gerek yok zaten." diyerek bu konudaki başarılı çalışma yapıldığını yineledi ve CHP zihniyetinin bu konuda tersine bir algı yaratmaya çalıştığını söyledi.


İNKAR EDİYORLAR 
AK Partili vekil Canbey CHP zihniyetinin daha öncede defalarca “Şehir Hastaneleri kapatılsın” dediğin, millet tepki gösterince de “Biz Hastaneler kapatılsın demedik” diyerek inkar politikası güttüğünü sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Konuş,, konuş, faydasız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı