Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 14:32 Bu haber 1432 kez okundu
 
KONGRE SÜRECİ BAŞLADI
DEVA PARTİSİ BALIKESİR'DE KONGRE MARATONU BAŞLIYOR.
SİYASET Haberi
KONGRE SÜRECİ BAŞLADI

 

 

Teşkilatlanma çalışmalarına ara vermeden, hızla devam eden Deva Partisi Balıkesir İl Örgütü kongre süreçlerini başlatacaklarını bildirdi.

 

Yeni Normal Evreye geçmemize rağmen devam eden hastalık döneminde yapacakları kongrelerde, maske, mesafe, hijyen kurallarına harfiyen riayet edeceklerinin ısrarla altını çizen Kurucu İl Başkanı Avukat Kemal Aydemir; salonların dizaynının ve havalandırılmasının belirlenmiş kriterlere uygun olarak yapılacağını da sözlerine ekledi.

 

Kongrelerin yapılması için çizilmiş olan yasal mevzuat çerçevesine uygun olarak hareket ettiklerini belirten Kurucu İl Başkanı Aydemir; “kongrelerimiz de herkesin fazlasıyla duyarlı davranacağına, üzerine düşeni yapacağına olan inancının tam olduğunu da” ifade etti.

 

Balıkesir DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir kongre süreçleriyle ilgili olarak sözlerini şöyle sürdürdü; “İlçe kongrelerini tamamladıktan sonra İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremize takviminin uygunluğuna göre Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan Beyefendinin de katılım göstermesini arzu ediyoruz. Sonrasında da Olağan Büyük Kongremizi hep beraber planlayacağız.

 

Sürecin 29 Eylül 2020 tarihinde, Erdek ve Ayvalık ilçelerinde yapacakları kongrelerle başlayacağını belirten Aydemir; il ve ilçelerde görev almak üzere toplumun her kesiminden vatandaşları siyaset yapmaya ve siyasetin içerisinde yer almaya davet ederek” sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KONGRE, SÜRECİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı