Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 12:41 Bu haber 4500 kez okundu
 
KAYABEY ÖĞRENCİLERİ BOŞ DURMUYOR
Kayabey Şehit Ferruh Kuaoğlu Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Fatma İpek Berakat danışmanlığında yürütülen, My Golden Values(Benim Altin Degerlerim) projesi 3 Litvanyali,1 Tunus,1 Ermenistan olmak üzere 5 yabanci 18 Türk ortaktan oluşan bir eTwinning projesidir
EĞİTİM Haberi
KAYABEY ÖĞRENCİLERİ  BOŞ DURMUYOR

Fatma İpek Berakat "Bu proje ile değerler eğitimi kapsaminda bazı değerlere dikkat çekmek istedik. Sene başında yaptığımız fikir alış verişleri ve anketler ile 3 ana değer belirleyip, proje planımızı bu değerler üzerine kurduk.

 

Empati,hoşgörü ve sevgi-saygi değerlerinde öğrencilerimizde farkındalık yaratmak adına çesitli etkinlikler gerceklestirdik (Hoşgörü masalı yazdık,empati skeci yazıp canlandırdık,Sevgi manileri düzdük).
Öğrencilerim ile insani değerlerimizden “Hoşgörü,Empati ve Sevgi”değerlerini konu alan  Ekim 2019 da başladığımız projemizi Mayıs 2020 de başarı ile tamamladık.

 

Asagida ebook olarak hazırladığımız proje sergisinde 8 ay boyunca okulumuz 6-A sinifi gonullu proje ekibi öğrencileri ile gerçeklestirdiğimiz etkinliklerden örnekler izleyeceksiniz" dedi. 
https://read.bookcreator.com/SdRbZKO3rEVa1pZqauVwFXWadlD2/ozBR0osKR0OuoAw8DDShjQ

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYABEY, ÖĞRENCİLERİ, , BOŞ, DURMUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı