Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 16:54 Bu haber 2828 kez okundu
 
Kapım hepinize açık
Kampus Birlik Kooperatif otobüsü şoförlerini ziyaret ederek taleplerini dinleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, şoför esnafının taleplerinin giderilmesi için anında adım attı
YAŞAM Haberi
Kapım hepinize açık

 

 

 

 

Haberimiz ses getirdi

Bugün yapmış olduğumuz "MOR İSYAN" haberinin ardından AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir konuya el atarak Kampüs Birlik Kooperatif Otobüs şoförleri ile bir araya geldi. Sorunlarını ve bu süreçte nasıl yol izleneceği konusunda görüşlerini dile getirdi. Milletvekili Aydemir, "Gerek Büyükşehir gerekse bizler her zaman şoför esnafımızın yanındayız." diyerek taleplerini yerinde inceledi.

 

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Kampus Birlik Kooperatif otobüsü şoförlerini ziyaret ederek taleplerini dinledi. Taleplerin çözüme kavuşturulması için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yasin Sağay ile görüştüğünü ve talepleri ilettiğini söyleyen Milletvekili Aydemir, "Gerek Büyükşehir gerekse bizler her zaman şoför esnafımızın yanındayız. Sizler böyle özveriyle çalıştıkça, vatanımıza, milletimize hizmet ettikçe bizler de sizlerin sorunlarınızı çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Benim kapım hepinize açık" dedi. 

 

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir'e destekleri için teşekkür eden şoför esnafı ise "Yazıhane, durak yerleri gibi taleplerimiz vardı. Milletvekilimize de ilettik. Taleplerimizle yakından ilgilenerek çözümü için gereken adımları anında atan Milletvekilimize teşekkür ediyoruz. Mutlu vekilimizin her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapım, hepinize, açık,
Yorumlar
Haber Yazılımı