Haber Detayı
07 Aralık 2020 - Pazartesi 12:38 Bu haber 7058 kez okundu
 
İNŞALLAH BIRAKIP GİTMEZ
Aydeniz Et Balıkesirspor’da teknik direktörlük görevine Cihat Arslan getirildi. Balkes’in başında nasıl bir performans sergileyecek bekleyip göreceğiz.
SPOR Haberi
İNŞALLAH BIRAKIP GİTMEZ

BİRLİK GAZETESİ SPOR YAZARI CENGİZ GÜNEŞ'İN CİHAT ARSLAN İLE İLGİLİ  ANALİZİ...

 

Aydeniz Et Balıkesirspor’da teknik direktörlük görevine Cihat Arslan getirildi. Balkes’in  başında nasıl bir performans sergileyecek bekleyip göreceğiz.  Arslan, temsilcimizin Süper Lig’de olduğu 2014-2015 futbol sezonunun 29. Haftasında göreve getirilmişti.

 

Büyük umutlar ile takımın başına getirilen Arslan, gelecek sezonun şampiyon kadrosunu kurmak için dönemin yönetimine transfer listesini vermiş ve Balıkesirspor’a şampiyonluk yaşamak için geldiğini, takımı gelecek sezon yeniden Süper Lig’e yükselteceğini söylemişti. Camiada, Arslan’a inanmış ve gelecek sezon için umutlanmıştı.

 

 

 

 

Sezon sonunda ne olduysa bir anda kendisinin Süper Lig’de kariyerini sürdürmek istediğini dile getirdi ve  takımdan ayrılmak istediğini belirtti. Yönetim ve taraftar böyle bir karar karşısında şok olmuştu. Ancak Cihat Arslan’ın o dönem Süper Lig’de mücadele eden Akhisar ile anlaştığı ve bunu da kırmızı beyazlı yönetimden sakladığı ortaya çıkmıştı. Sonuçta Arslan, Balkes’i yüz üstü bıraktı ve yeni sezon da Akhisarspor’a teknik adam oldu. Tabi camianın umutları bu karar sonrasında yok oldu.

 

Şimdi kırmızı beyazlı takımın başına teknik adam olarak getirilen Cihat Arslan’ın, Balkes’i kaç hafta sonra terk edip gideceği merak ediliyor. Geçtiğimiz  sezon 2. Ligde mücadele eden Manisa FK’nın başında olan, şampiyon olacak kadroya sahip  ve grubun favorilerinden biri olan takımda başarılı olamayan Cihat Arslan’ın bıraktığı o takım bu sezon  aynı kadro ile grubunda harikalar yaratıyor ve  açık ara lider.

 

Yeniden geldiği kırmızı beyazlı takımda nasıl bir performans göstereceği merak edilen Cihat Arslan’ın, Balkes’i terk edip gittiği, yüz üstü bıraktığı dönemi unutmayan taraftarlar şimdi onu kabullenecek mi merak ediliyor? Eğer takımın başında çok başarılı bir performans sergiler, beklentileri karşılarsa taraftar geçmişi unutur, başarıyı alkışlar. Ya bir de başarı olmazsa ne olacak Allah bilir. Kısaca Balkes yağmurdan kaçarken doluya yakalandı.

 

Büyük umutlar ile geldiği takımla sözleşmesi devam ederken, başka bir takım ile söz keserek takımını yüz üstü bırakıp giden bir teknik direktöre ne kadar güven duyulur bilinmez. Geçmişte terk edip gittiği ve tekrar dönüp geldiği  takıma ne kadar saygısı  olur, başarısı ne olur bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz. Önemli  olan kırmızı beyazlı takımın başarısı. Umarım tarih tekerrür etmez ve Balkes’in teknik direktörü Cihat Arslan bizi inşallah bırakıp gitmez!

Kaynak: Editör:
Etiketler: İNŞALLAH, BIRAKIP, GİTMEZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı