PENCEREDEN DÜŞTÜ

PENCEREDEN DÜŞTÜ

BAKAN AÇIKLADI

BAKAN AÇIKLADI

53

53'E ULAŞTI

ZIPLIYORLAR!

ZIPLIYORLAR!

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 10:33 Bu haber 11584 kez okundu
 
“Hadise konserinin tüm biletleri duruyor
Balıkesirspor Basın Sözcüsü İsmail Koca, kapatılan hiçbir dosyada katkısı olmayan Kadir Dağlı’nın şu an kulübe icra takibi başlattığını ifade ederken, sadece seçimden 2 gün önce Spor Toto’dan gelen paradan Kadir Dağlı’nın cebine 460 bin TL koyduğunu belirtti.
SPOR Haberi
“Hadise konserinin tüm biletleri duruyor

 

 

 

Gerçekleşmeyen Hadise Konseri ile ilgili ortaya çıkan bilgilerin şaşırtıcı olduğunu ifade eden Balıkesirspor Basın Sözcüsü İsmail Koca, “Hadise Konseri için Balıkesir Valiliği’nden 50, 75 ve 100 Lira’lık bilet satılması için izin alınmış. Gördüğünüz gibi 13 bin adet 50 Lira’lık, 10 bin adet 75 Lira’lık ve 7 bin adet de 100 Lira’lık olmak üzere toplam 30 bin adet bilet önümüzde duruyor.

Bunların içerisinde aynı seri numarasıyla mükerrer basılmış biletler var. Konserin iptal edilmesinin ardından tutanak tutularak, yakılıp imha edilen biletler var. Bir de bilet satılan bir bayanın geçtiğimiz günlerde yazılı olarak başvurmasıyla öğrendik ki 250 Lira’ya bilet satılmış ama Balıkesir Valiliği’nde 250 Lira’lık bilet izni alınmamış. Anlayacağınız, nerden bakarsanız bakın, bir hukuksuzluk var” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Hadise, konserinin, tüm, biletleri, duruyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı