Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 13:00 Bu haber 8660 kez okundu
 
GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR.
Balıkesir AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, konuşla ilgili şunları söyledi: “ABD, Avrupa ülkeleri adeta yaşlılarını ölüme terk ederken; Türkiye’miz “Önce İnsan” diyen bir medeniyetin, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen bir kültürün mensupları olarak Devlet-Millet kaynaşması ile insanlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için cansiperane çalışmaktadır.".
SİYASET Haberi
GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR.

Balıkesir AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, “Gün birlik günüdür” dedi. Subaşı, “Ama maalesef Balıkesir CHP Milletvekilleri, birbirimize destek olacağımız bu günlerde yaptıkları açıklamalarla sanki biz bize yetmeyiz dercesine birlik beraberlik sarsıcı görüntü vermektedirler” diye konuştu.

Balıkesir AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, konuşla ilgili şunları söyledi: “ABD, Avrupa ülkeleri adeta yaşlılarını ölüme terk ederken; Türkiye’miz “Önce İnsan” diyen bir medeniyetin, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen bir kültürün mensupları olarak Devlet-Millet kaynaşması ile insanlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için cansiperane çalışmaktadır.

BİLİYOR MUYDUNUZ: ABD‘de koronavirüs tedavisinde sigortalı olanlar 9 bin dolar, sigortalı olmayanlar 34 bin dolar ücret ödüyorlar.

BİLİYOR MUYDUNUZ: ABD yurtdışındaki vatandaşlarını getirirken 2 bin dolar ücret alıyor. Türkiye’miz ise 10 kişiye bile uçak kaldırıp tek kuruş ücret almadı.

İtalya, İspanya, Fransa da yardım kampanyası başlattı. Hadi bakalım çağdaş uygarlık seviyesi diyen ülkeler; dilencilik yapıyor deyin, eğer diyebilirseniz.

 Milli Mücadele yıllarında “Tekâlif-i Milliye” kararları ile bağış kampanyası başlatılmıştı. Bilmeyenlere duyurulur.

Her fırsatta dilinize doladığınız KIZILAY’ın çalışmalarını takip ederseniz ne yaptığını öğrenirsiniz.

Balıkesirli hemşerilerime ve tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum!

CHP’nin Balıkesir Milletvekili olan arkadaşlarımıza sesleniyorum!

Yüreğinde Vatan, Millet, Bayrak, Devlet sevgisi olanlara sesleniyorum!

“Yapmayın, etmeyin. Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığı ile ülke menfaatine olan işlere takoz olmayın.”

Herkes şunu bilmelidir ki: AK Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan; “Her zaman kimsesizlerin kimsesi, sessiz yığınların sesi olup devletin malını hiç kimseye peşkeş çekmemiştir.”

Siz istemeseniz de biz sizi de kampanyaya dâhil ediyor ve “BİZ BİZE YETERİZ” DİYORUZ. #EvdeKalBalıkesir  #EvdeKalTürkiye ”

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜN, BİRLİK, GÜNÜDÜR.,
Yorumlar
Haber Yazılımı