Haber Detayı
04 Haziran 2021 - Cuma 16:54 Bu haber 7976 kez okundu
 
GİRMEYECEĞİM
SPOR Haberi
GİRMEYECEĞİM

Balıkesirspor Kulüp Başkanı Ümit Arslan, “Bilindiği üzere önümüzdeki sezona daha güçlü hazırlanabilmek adına, yönetimimizi güçlendirmek üzere kongre kararı aldık” dedi. Başkan Arslan, “Bu amaçla Büyükşehir Belediyemiz ve Sayın Valimiz ile de istişare ederek yeni bir Başkan ve yeni bir yönetim oluşturma yolunda bir çalışma başlattık. Son günlerde çeşitli basın yayın organlarında ve sosyal medyada yazıldığı çizildiği üzere bu çalışmaların baltalanmaya çalışıldığını ve yönetime güç katacak kişileri Balıkesirspor’dan soğutmak ve uzaklaştırmak üzerine bir kampanyanın bazı odaklar tarafından yapılmakta olduğunu üzüntüyle ve şaşkınlıkla izlemekteyim” diye konuştu.

 

Ümit Arslan sözlerini şöyle sürdürdü: “Balıkesirsporumuza maddi anlamda faydalı olacak insanların katkıda bulunmasına engel olmak isteyenlerin, bahane olarak #şahsımın ismini kullanması beni ziyadesiyle üzmüştür. Şunun açıklıkla bilinmesini isterim ki ben Balıkesirspor’un menfaatleri için geçmişte olduğu gibi bugün de her türlü fedakârlığı yapabilecek karakterde bir insanım.

 

Bizler makam ve koltuk hırsları olmayan insanlarız. Balıkesirspor’un menfaati için şayet benim yönetimde olmam bir problem teşkil ediyorsa tüm kamuoyunun huzurunda açıkça ifade etmek isterim ki; ben kongrede oluşacak yönetime dışarıdan her türlü desteği vereceğimi ve bu yeni yönetime #GİRMEYECEĞİMİ ilan ediyorum. Lütfen herkes sorumlu davransın. Kendi egosunu tatmin etmek için kulübe zarar vermekten geri durmayanları sağduyulu olmaya ve insafa davet ediyorum. El birliğiyle, şehrin tüm dinamiklerini harekete geçirerek ortaya akıl koyalım. #Başka #Balıkesirspor #yok.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: GİRMEYECEĞİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı