Haber Detayı
08 Nisan 2020 - Çarşamba 17:30 Bu haber 5601 kez okundu
 
FIRSATÇILAR TEHLİKE SAÇIYOR!
Koronavirüs tehlikesi karşısında cafe, restoran gibi insanların yoğun olarak kullandığı işletmeler kapatıldı. Fakat en az onlar kadar insanların uğrak yerlerinden biri olan kuyumcuların bazıları açık!
YAŞAM Haberi
FIRSATÇILAR TEHLİKE SAÇIYOR!

Balıkesir'deki hemen hemen bütün kuyumcular kapatma kararı olmadan, sırf insanların hayatını tehlikeye atmamak için kepenk indirirken, bazı fırsatçı kuyumcular dükkanlarını açık tutarak hem boşluktan yararlanmaya çalışıyor, hem de virüsün yayılmasına yardımcı oluyor!

 

Balıkesir'de her geçen gün Koronavirüs vakaları artış gösterirken, sosyal mesafe kuralını hiçe sayan ve insanların hayatını tehlikeye atan bu kuyumcu dükkanlarının da acilen kapatılması gerek. Öyle ki Borsalar bile kapanmışken, altın ve döviz trafiği durmuşken, bazı kuyumcuların dükkanlarını hala açık tutması fırsatçılıktan başka bir şey değildir.

 

Koronavirüs önlemleri konusunda gösterdiği hassasiyet ile diğer Valilere örnek olan Balıkesir Valimiz Sayın Ersin Yazıcı'nın bu uyarımızı dikkate alacağına ve gerekeni yapacağına inanıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FIRSATÇILAR, TEHLİKE, SAÇIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı