İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TEMAS YOK
TEMAS YOK
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Haber Detayı
13 Nisan 2020 - Pazartesi 14:09 Bu haber 3599 kez okundu
 
DEZENFEKTAN TÜNELİ KURULDU
Susurluk Belediyesi, Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında Belediye ve kapalı pazar yerinin girişlerine dezenfektan tüneli kurdu.
YAŞAM Haberi
DEZENFEKTAN TÜNELİ KURULDU

Susurluk Belediyesi, Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında Belediye ve kapalı pazar yerinin girişlerine dezenfektan tüneli kurdu.El dezenfektanlarının da bulunduğunda alanlarda dezenfektan tüneli, püskürtme yöntemiyle vatandaşların kıyafetlerinde hijyen sağlıyor.

 

Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY; “Dezenfekte ve hijyeni sağlamak virüsle mücadele açısından çok önemli. Bu nedenle vatandaşlarımızın, belediye binamızın ve kapalı pazar yerimizin girişlerine koyduğumuz dezenfekte tünellerinden geçerek hijyen olmaları sağlanacak. Ayrıca girişlerde ateş ölçerle kontrol uygulamamız devam ediyor.” dedi.

 

Halkımızın koronavirüsle mücadelede uygulamalarına harfiyen uymasını isteyen Başkan GÜNEY, "Ne yapıyorsak siz değerli hemşerilerimizin sağlığı için yapıyoruz. Biz sizi düşünüyoruz. Siz de kendinizi, ailenizi düşünün. Uzmanların talimatlarına uyun" dedi.

 

Belediye tarafından 750 adet maskenin, Çarşamba günü kapalı pazar yerinde vatandaşlarımıza ve pazarcı esnafımıza dağıtıldığı öğrenildi. Halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen çalışmaların, koronavirüs tehdidi sona erinceye kadar devam edeceği bildirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEZENFEKTAN, TÜNELİ, KURULDU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı