Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 11:44 Bu haber 12806 kez okundu
 
DARBECİLER
CHP, İYİ Parti vatandaşları hep tedirgin edercesine sarayın sonu geliyormuş tek adam devri bitti parlamenter sisteme devam edelim gibi beyanatlar vererek durmadan AK Partinin önünü kesmek için Millet İttifakı denilen partiler.
GÜNDEM Haberi
DARBECİLER

 

 

 

Kurt dumanlı havayı severmiş. CHP, İYİ Parti, Ali Babacan, Davutoğlu Saadet Partisi, Abdullah Gül… El ele olmuşlar kazan kaldırıp sanki hepsi girmişler bir erken seçim havası içine. Başta CHP ya seçimle ya da başka şekilde veya sarayın sonu geliyor diye beyanatlar vererek hemen bürünmüşler bir sisli havanın içine...

***

Sebep ekonomi çöküşü, açlık, yoksulluk, işsizlik böyle giderse dolar 9-10 liraya doğru yükselecekmiş, ihracat azalacak, yine eskisi gibi IMF’ye açılacakmış kapılar sanki seçim olsa seçimi kazanacaklarmış gibi her gün atıp tutuyorlar.  Bu millet ittifakı denen partiler onlara göre Kılıçdaroğlu, Ali Babacan, Davutoğlu bu kurt politikacılar hepsi bir araya gelip kurtaracaklarmış sözde ülkemizi böyle sıkıntılı günlerden. İşte verilen beyanatlar CHP, İYİ Parti, HDP ile işleri yokmuş ve olmamış tabi millet yutarsa. CHP, İYİ Parti vatandaşları hep tedirgin edercesine sarayın sonu geliyormuş tek adam devri bitti parlamenter sisteme devam edelim gibi beyanatlar vererek durmadan AK Partinin önünü kesmek için Millet İttifakı denilen partiler.

***

Çoktan soyunmuşlar hepsi bir siyaset cambazlığının içine oysa yıllarca bir mantar tabancası bile yapmayan CHP zihniyeti şimdi kalkmış beyanatlar vererek ekonomi, açlık, yoksulluk gibi bir sürü bahanelerle dikilmişler sözde bu kurt politikacılar AK Parti Tayyip Başkanın karşısına oysa bu kurt politikacıların hepsi çok iyi biliyorlar ki 80-90 senedir savunma sanayilerinde yapılmayan silahları Tayyip Başkan 5-6 sene içerisinde İHAları, SİHAları yaptıktan sonra 2023 ve sonrasında ise düşmanlarda bile olmayan son model silahları yaparak güçlü ihracatla ve güçlü bir ekonomi ile dünyada bir lider ülke olarak çıkacağız bir gün düşmanlarımızın karşısına!

***

 Bakın işte görüyorsunuz bir yandan ülkemizin güvenliği için savunma sanayisine önem veren AK Parti, öbür yanda ise yıllarca savunma sanayilerine teknolojilere hiç el atmadığı gibi ve bugüne kadar da ne silah sanayileri ne de teknoloji projelerinden tek kelime bile etmeyen CHP ve millet ittifakı denilen o partiler şunu çok iyi bilmeliler ki bir gün gelir ekmek gibi su gibi aranır olur o yapılan silahlar ülkemizde. İşte maalesef hal böyleyken hala durmadan seçim ve darbe tamtamları çalan bu millet ittifakı denen partiler eğer Tayyip Başkan düşmanlarımızı korkutacak o silahlarımızı yapmamış olsaydı şimdi Suriye’de Libya’da,  Akdeniz’de işimiz çok zor olmuş olacaktı.

***

İşte yapılan bu silahları gören dış ve iç düşmanlar Tayyip Başkan Türkiye’nin başından gitsin diye çeşit çeşit akla gelmeyen Ali Cengiz oyunlarını durmadan her gün oyalayıp duruyorlar.

***

Çünkü onlar çok iyi biliyorlar ki 2023 ve sonrasında düşmanlarımızın silahlarından daha üstün silahların ülkemizde yapılacağını iç ve dış düşmanlar çok iyi bildiklerinden bir an önce Tayyip Başka’nın Türkiye’nin başından gitmesini istiyorlar.

***

İşte aslında şöyle düşünmek gerekir eğer bugün bir seçim olsa hangi lider var ki Adnan Menderes gibi Tayyip Başkan gibi üstün vasıflara sahip olan bir lider. İşte görüyorsunuz ki öyle bir lider şuan ülkemizde yok ve yine görüyorsunuz ki Tayyipler öyle kolay kolay yetişmiyor. Bakın yine ülkemizde önemli bir mevzu bildiğiniz gibi İHAları SİHAları yapan ve ayrıca insansız savaş uçaklarını yapmaya çalışan Selçuk Bayraktarlar da ülkemizde kolay kolay yetişmiyor.

***

Peki insana hiç sormazlar mı millet ittifakı denen bu partiler eğer yanlışlıkla ülkemizin başında üç beş sene iktidar olmuş olsalar acaba bugüne kadar yapılan savunma sanayilerine devam mı diyecekler yoksa savunma sanayilerimize son verip Nuri Demirağ’ın uçakları gibi Devrim marka otomobillerimiz gibi yine yapılmakta olan milli elektrikli otomobillerimizi bir kenara atacaklar mı acaba.  Tabi ki şimdiden bilinmez bakın CHP zihniyeti eğer yıllar öncesinde böyle Selçuk Bayraktar gibi süper beyinli gençlerimizi bulup yetiştirebilseydiler belki de ülkemizden bir başka ülkelere bir tek beyin göçü olmayabilirdi işte böyle Selçuk bayraktar gibi beyinlerin önünü kesmek yerine daha biz böyle birçok Selçuk Bayraktar gibi dahi insanları, gençleri yetiştirmek için çeşit çeşit projeler geliştirmek bir iktidar partisinin, üniversitelerin, TÜSİAD’çıların görevi değil mi?

***

Bakın bir de CHP millet ittifakı yanlışlıkla seçilip 3 5 sene iktidar partisi olurlarsa Ayasofya ve Sultan Ahmet Camilerin müze olup olmayacağını ve yine başörtü yasağı ve ezanların durumunun ne olup olmayacağının millet ittifakı partiler bize bir garantisini verebilir mi veremezler mi?

***

Maalesef şimdiden bilmek çok zor bakın eğer doğruyu yanlışı birbirinden ayıramayan başta 18 yaş genç seçmenler ve vatandaşlar şunu çok iyi bilmeliler ki bir ülkenin geleceğini ve güvenliğinin arttırılması için öyle laiklik, hürriyet, özgürlük gibi kuru laflarla bir ülke yönetilemez. Silahın varsa konuşursun, paran varsa konuşursun.

Selam ve dualarımla,

Güngör Büyükçınar

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARBECİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı