Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 10:56 Bu haber 3269 kez okundu
 
ÇOCUKLAR MUTLU OLDU
BAŞKAN GÜNEY’DEN ÇOCUKLARA MASKE VE UÇURTMA
YAŞAM Haberi
ÇOCUKLAR MUTLU OLDU

 

 

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Belediye Meclis Üyesi Bülent Anar ile birlikte Alibeyköy Mahallesinde Cuma namazı sonrasında mahalle muhtarı Barış Memiş ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek onların istek ve arzularını dinledi.

Mahalle meydanında oyun oynayan çocuklara Belediye Meclis Üyesi Bülent Anar uçurtma hediye etti. Ayrıca Susurluk Ömür-Üreten Kadınlarının çocukların yüz ölçülerine göre diktiği maskelerden verdi.

Korona virüsün ülkemizde görülmeye başladığı günden bu yana salgının önlenmesi adına dezenfekte çalışmaları başta olmak üzere gerekli bütün önlemleri aldıklarının altını çizen Belediye Başkanı Nurettin Güney, “Hafta içinde Karapürçek, Dereköy, Karşıyaka, Ömerköy, Reşadiye, Kiraz ve Duman Mahallelerinde bulunduk. Halkımızla bir araya gelelim, hallerini hatırlarını soralım ve beraberinde çocuklarımız için ürettiğimiz özel maskelerimizi dağıtalım, onlara uçurtma hediye edelim düşüncesiyle bu Cuma Alibeyköy Mahallesindeyiz. Çocuklarımız gönüllerince uçurtma uçursunlar, dağıttığımız maskelerle küçük yaşta salgından korunma bilince erişsinler istiyoruz. Çocukların yüzlerindeki gülümseme ve heyecan her şeye değer. Çocuklarımız bizim için en kıymetlimiz en değerlimiz. Çocuklarımızın sağlığını koruyabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sağ olsun muhtar arkadaşlarımız da bizlere yardımcı oluyorlar. Tüm mahalle muhtarlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇOCUKLAR, MUTLU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı