Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 14:57 Bu haber 5056 kez okundu
 
CANBEY'DEN SAVAŞTEPE ÇIKARMASI
İşçilerle sohbet etti... Afetzedelere moral verdi
YAŞAM Haberi
CANBEY'DEN SAVAŞTEPE ÇIKARMASI

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Savaştepe programı kapsamında ilçeye yapılan yatırımları ve yol çalışmalarını yerinde inceledi

 

Geçtiğimiz hafta yaşanan afetten etkilenen çiftçiler ile esnafa ziyarette bulundu. Canbey Savaştepe’de dokunmadık alan bırakmazken, “Çalışmaya devam” mesajını verdi.  

 
 

SAVAŞTEPE’DE YOĞUN MESAİ
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Savaştepe’ye çıkarma yaptı. Güne sabah saatlerinde Savaştepe girişinde Belediye Başkanı Turhan Şimşek ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Sıkıcıkoğlu tarafından karşılanarak başlayan Milletvekili Canbey, beraberindekilerle birlikte önce esnaf ziyaretinde bulundu.

 

ESNAFIN YAYINDAYIZ
Altınöz Süt Ürünlerini ziyaret eden Canbey, her zaman olduğu gibi pandemi sürecinde de esnafın yanında olduklarını belirterek, “Güçlü esnaflarımızla, Güçlü Türkiye yolunda hızla büyüyeceğiz. Firmamıza bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

TEŞKİLATLA BİR ARAYA GELDİ
Savaştepe ilçe teşkilatını da ziyaret eden Canbey, Belediye Başkanı Turhan Şimşek, ilçe başkanı Mehmet Sıkıcıkoğlu’nun ve Gençlik Kolları Başkanı Rasim Güngörmüş’ün de katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Canbey, “çalışmaya devam” mesajı verdi.

 

YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Balıkesir’e hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Milletvekili Canbey, Savaştepe-Balıkesir arasında devam eden ve 8,5 km’si tamamlanan 41,1 km’lik yol çalışmalarını da beraberindekilerle birlikte yerinde inceledi. Yol çalışmasında bulunan işçilere tatlı ikramında bulunarak sohbet eden Canbey, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

AFET İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA TAKİP
‪AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, geçtiğimiz hafta yaşanan afet dolayısıyla yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde incelemede bulundu. Beraberinde belediye başkanı ve ilçe başkanı ile Savaştepe İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şerif Köse’yi ziyaret eden Canbey daha sonra da Savaştepe Ziraat Odası Başkanı Zeki Topçuoğlu’nu ziyaret etti. Afetten zarar gören çiftçiler ile de görüşen Milletvekili Canbey, “Çiftçilerimizin her daim yanındayız.”diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CANBEY'DEN, SAVAŞTEPE, ÇIKARMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı