Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 17:12 Bu haber 2005 kez okundu
 
CANBEY'DEN KOLONYA
Canbey’den Meclise “Balıkesir Kolonyası” ikramı
- Haberi
CANBEY'DEN KOLONYA

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım" diyerek, Meclis'te hem milletvekillerine hem de basın mensuplarına kolonya dağıttı.

 

Ak Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, seçim bölgesi Balıkesir'de üretilen kolonyaları, ilk olarak milletvekili odalarına dağıttı. Daha sonra Canbey, basın koridorundaki büroları gezerek, hem kolonya hediye etti, hem de basın mensuplarına birebir kolonya ikramında bulundu.

***

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım" diyerek, Meclis'te kolonya dağıttı. Canbey, seçim bölgesi Balıkesir'de üretilen kolonyaları, ilk olarak milletvekili odalarına dağıttı. Daha sonra Canbey, basın koridorundaki büroları gezerek gazetecilere kolonya verdi ve basın mensuplarına kolonya döktü.

Yaşanan sıkıntılı süreçte dezenfektan ve maske kullanımının yanında kolonya kullanımının da önemli olduğunu belirten Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım” diyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde ülkemiz ve tüm dünya bu sıkıntıdan kurtulur ve normal günlerimize döneriz." diye konuştu.

Kolonya kullanalım, koronadan korunalım

Tüm dünyanın sıkıntılı günlerden geçtiği bir dönemde, coronadan korunmanın yollarından söz geden Canbey, “Temasa dikkat, sosyal mesafeye uyum ve temizlik” sık sık sağlık bakanımızın da vurguladığı konular. Biz de kolonyanın önemli olduğu ve dezenfektan görevi gördüğü böyle bir dönemde şehrimizde üretilen kolonyalardan milletvekillerimize ve basın çalışanlarımıza hediye ettik. ” ifadelerini kullandı.

Balıkesir kolonyasını masanızdan eksik etmeyin

Bir gazetecinin kolonyaların derecesini sorması üzerine Canbey, “Arkadaşlar kolonyalarımız ülkemizde üretilen en kaliteli kolonyalardan ve 80 derece merak etmeyin sık sık ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Balıkesir kolonya üretimi açısından ülkemizin önde gelen şehirlerinden bir tanesi, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesirimizde üretilen bu kolonyaları masanızdan eksik etmeyin” dedi.  

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CANBEY'DEN, KOLONYA,
Yorumlar
Haber Yazılımı