Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 15:04 Bu haber 3424 kez okundu
 
CAN DOSTLAR UNUTULMADI
Başkan Yusuf Cengiz, Sokak hayvanlarının bu zorlu dönemde aç ve susuz kalma ihtimallerine karşı su ve mama verdiklerini ve belirli noktalara koyduklarını söyledi
YAŞAM Haberi
CAN DOSTLAR UNUTULMADI

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz İlçe genelinde Koronavirüs ile mücadelenin etkin bir şekilde sürdüğünü belirtti. Başkan Yusuf Cengiz, Sokak hayvanlarının bu zorlu dönemde aç ve susuz kalma ihtimallerine karşı su ve mama verdiklerini ve belirli noktalara koyduklarını söyledi. 

  • İlçede lokanta ve benzeri işletmelerin iş yerlerinin bir süreliğine kapalı bulundurma zorunluluğunun gelmesi ile birlikte sokak hayvanlarının aç kalabilme ihtimalleri göz önünde bulundurularak atağa geçen İvrindi Belediyesi sokak hayvanları için mama ve su kapları oluşturdu ve dağıttı.


İvrindi Belediyesi ekipleri ile birlikte sokak hayvanlarına elleriyle mama ve su veren İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz belediye personeline de teşekkür ederek, İvrindi Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan her noktada duyarlılık gösterilmesinin sosyal belediyeciliğin bir gereği olduğuna işaret etti. İvrindi Belediyesi olarak koronovirüsle mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Cengiz, sokak hayvanlarına yönelikte bir çalışma yaptıklarını söyledi. Başkan Cengiz, ilçemizde lokantalar kapalı ve evdekal çağrılarına uyan vatandaşlarımızın da sayesinde sağlıklı bir şekilde ilçemizde bu salgın dönemini geçirmeye çalışıyoruz. Bu zamanda sokak hayvanlarımızın aç kalmamalarını sağlamak için ilçe merkezimiz başta olmak üzere farklı yerlere mama noktaları oluşturduk “dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CAN, DOSTLAR, UNUTULMADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı