Haber Detayı
20 Eylül 2021 - Pazartesi 13:13 Bu haber 15847 kez okundu
 
BU NASIL ATAMA SAYIN BAKAN!!
Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğüne yangından mal kaçırır gibi atama yapıldı. Ortada resmi gazete kararı yok, haber yok, bilgilendirme yok…. Buna rağmen Malatya’dan sürülen, “Çok şükür kurtulduk” denilen, “Sonunda Görevden Alındı” diye manşetler atılan Ali Tatlı nefes almadan Balıkesir’e geldi… Sayın Bakana sormak lazım? Bu nasıl bir atama? Yangından mal mı kaçırıyorsunuz? Hadi diyelim bu atamayı apar topar yaptınız, Sayın Ali Tatlı koltuk özleminden dolayı mı yazınız gelmeden Balıkesir’e geldiniz… Hayırlı olsun olmasına da… Ne bu atama kararı, ne de sizin gelişiniz hiç usule uygun olmadı….
GÜNDEM Haberi
BU NASIL ATAMA SAYIN BAKAN!!

 

Her Bakan kendi kadrosunu kurmak ister... Sözünden çıkmayacak, bir dediğini iki etmeyecek kurşun asker ister... Ali Tatlı’da geçmişine bakınca; tam Bakan Özer’in istediği gibi bir isim... Bizim ne gelenle, ne gidenle bir derdimiz yok... Ama Balıkesir’in kimyası biraz farklıdır... Böyle tepeden atamaları pek sevmez... Müdür Tatlı’ya şimdiden kolay gelsin... Balıkesir’e alışması biraz uzun sürecek sanki!

Yeni Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’nın Balıkesir’e atanmasında izlenen usul ve yol Balıkesir Basını başta olmak üzere bürokratların da tepkisini çekti.. Ani bir kararla mevcut müdürün yerine yeni bir müdür atandığını öğrenen yerel basın ilk şoku atlatamadan, daha yazısı gelmemiş yeni müdürün Balıkesir Öğretmenevine geldiğini öğrenince ikinci şoku yaşadı. Sosyal medya hesaplarında ve gazetelerinde duruma tepki gösteren yerel basın ile Müdür Ali Tatlı’nın kaynaşması zaman alacak…

Kaynak: Editör:
Etiketler: BU, NASIL, ATAMA, SAYIN, BAKAN!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı