Haber Detayı
20 Nisan 2020 - Pazartesi 12:39 Bu haber 3912 kez okundu
 
BU GÜLÜMSEME HER ŞEYE BEDEL
Koronavirüs ile mücadelede yoğun günler yaşayan Susurluk Belediyesi ekipleri, 93 yaşındaki Havva Ninenin verdiği tepki ve yüzündeki gülümseme karşısında duydu dolu anlar yaşadılar.
YAŞAM Haberi
BU GÜLÜMSEME HER ŞEYE BEDEL

Koronavirüs ile mücadelede yoğun günler yaşayan Susurluk Belediyesi ekipleri, Asmalıdere Mahallesinde ihtiyaçlarını götürmek için kapısını çaldığı 93 yaşındaki Havva Ninenin verdiği tepki ve yüzündeki gülümseme karşısında duydu dolu anlar yaşadılar.  
 

Yaşanan süreçten dolayı dışarı çıkamayan Havva Nine, belediyenin yardımından dolayı mutluluğunu dile getirerek, “Benim için buraya kadar geldiniz” hepinizden Allah razı olsun” dedi    
Havva Ninenin yüzündeki tebessüm, yaşadığımız zor günlerde hepimizin moralini düzeltti diyen görevliler, Havva Ninenin ihtiyaçlarını bırakıp evden ayrıldılar. 

 

Belediye Başkanı Nurettin Güney; “Bazen bir fotoğraf her şeyi anlatır. Havva Ninenin yüzündeki gülümseme bizim için her şeye bedel. Biz büyük bir milletiz, büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bütün dünya koronavirüs salgınında yaşlılarını neredeyse ölüme terk ederken, biz onları saygıyla sevgiyle kucaklıyoruz.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BU, GÜLÜMSEME, HER, ŞEYE, BEDEL, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı