Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 10:36 Bu haber 4798 kez okundu
 
BİR ARAYA GELDİLER
BAŞKAN HEDEF, “NİHAİ AMACIMIZ; TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ, AYDINLIK UFUKLARA TAŞIMAKTIR”
YAŞAM Haberi
BİR ARAYA GELDİLER

 

 

 

 

 

 

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Savran Kafe’de bir araya geldi. Üyeler bir ayara gelerek istişare yaparak ileriki dönemlerde neler yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

 

 

Milliyetçi Çalışanlar Derneği’nin Genel Başkanlığını Ceyhun Altay’ın yaptığı derneğin Balıkesir İl Başkanı aynı zamanda Genel Başkan Yardımcısı Volkan Hedef üyelerle bir araya gelerek istişare yaptı. Hedef konuşmasında, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yapacağız. Biz sivil toplum örgütü olarak hep birlikte Balıkesir için çalışacağız. Genel Başkanımız Ceyhun Altay’ın şu sözleriyle sizlere seslenmek istiyorum, ‘Öncelikli amacımız; Ay Yıldızlı Bayrağımızın altında Kamu Kurumlarında ve özel sektörde çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarına çözüm yolu bulmak ve bu konuda bilgilendirmek, sosyal-kültürel etkinliklerle ve toplantılarla birlik ve beraberliği sağlamaktır.

 

 

Bu düşünce tarzı ve milli hassasiyetlerimizin bize verdiği sorumluluk çerçevesinde Milliyetçi Çalışanlar Derneği; bütün çalışmaları ve varılacak neticeleri düzenli olarak kamuoyunun ve yöneticilerin dikkatine sunulacaktır.

Bu amaçlara ulaşmak için, Türkiye Cumhuriyeti’nin tek devlet, tek bayraklı yapısına inanan; Türk milletinin ve çalışan kesimin daha mutlu, çağdaş, refah olması için çalışmayı kendisine ilke edinen milliyetçi çalışan kesim başta olmak üzere vatanımızın bölünmez bütünlüğünü kabul eden herkesi bir araya getirmek istiyoruz. Dün, emperyalizme karşı okulunu, gençliğini, sevdasını ve geleceğini terk ederek Çanakkale’ye koşmuş olan “Vatan Sevdalısı Çalışanlarımızı” yeniden canlandırarak, bugünlere taşımak istiyoruz. Nihai amacımız; Türk milletinin geleceğini “aydınlık ufuklara” taşımaktır” diye konuştu.

 

 

 

Türkiye genelinde Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Merkez Yöneticileri  11-12 Temmuz tarihleri arasında Antalya Alanya Mikado Otel’de 2 günlük Çalıştay kamp düzenlenecek.

PROGRAM ŞU ŞEKİLDE ŞEKİLLENECEK:

MİLLİYETÇİ ÇALIŞANLAR DERNEĞİ GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

11-12 TEMMUZ 2020 TARİHİ TOPLANTI PROGRAMI

11 TEMMUZ 2020 PROGRAMI:

1. 08:00 -10:00 SAATLERİ ARASI OTELE GİRİŞ (SADECE ANTALYA DIŞINDAN GELENLER İÇİN )

2. 12:00-14:00 SAATLERİ ARASI YEMEK

3. 14:00 16:00 SAATLERİ ARASI 1. TOPLANTI

Konu: Genel başkanın açılış konuşması 1 olagan genel kurul yapılması ve üst kurul delegeleri hakkında

4. 16:00-17:00 DİNLENME

5. 17:00-19:00 SAATLERİ ARASI 2. TOPLANTI

Konu: Tüzük değişikliği yapılması hakkında ve yeni yönetim görev ve yetkileri hakkında

6. 19:00-21:00 SAATLERİ ARASI YEMEK

7. 21:00-22:00 SAATLERİ ARASI 3. TOPLANTI

Konu: Görevlendirme yapılması ve kapanış konuşması

12 TEMMUZ 2020 PROGRAMI:

  1. 10:00 OTELDEN ÇIKIŞ VE GEZİ TURU
Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, ARAYA, GELDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı