Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 12:15 Bu haber 271582 kez okundu
 
BELEDİYE EKİPLERİ HER YERDE
Susurluk Belediyesi, ilçe genelinde asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.
YAŞAM Haberi
BELEDİYE EKİPLERİ HER YERDE

Susurluk’un birçok noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, Karşıyaka Mahallesinde ve Günaydın Mahallesinde asfalt yama çalışması yaptı.

Aynı zamanda Yeni Mahalle Hafız Hakkı Sokak ‘ta taş döşeme çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ayyıldız Sokak’ta parke taş tamiri, Atatürk Parkı 3 No’lu Çay Bahçesi önünde kırmızı taş döşeme çalışmalarında bulundu.

Bununla beraber Milli Kuvvetler Caddesinde aydınlatma direklerinin tabanlarına beton dökümü tamamlandı ve aydınlatma direkleri faaliyete geçirildi.

Yağmur suyu çalışmalarını da ihmal etmeyen belediye ekipleri, Hasan Şen Sokak’ta oluk ve ızgara döşemesini gerçekleştirdi.

Şehir merkezi ve mahallelerinde plan dâhilinde çalışmalar sürdürülürken, kırsal mahallelere hizmetler kapsamında, Buzağlık Mahallesi Köy Konağının tuğla işlemeleri ve beton döküm işleri, Göbel Mahallesinde belediye ek hizmet binasının çatı tamiratı gerçekleştirildi.

Ayrıca Yaylaçayır Mahallesi Sağlık Ocağında, bakım ve onarım çalışması yapıldı. Belediye ekipleri, sağlık ocağının tamirat, boya, badana işlerini yaparak mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, EKİPLERİ, HER, YERDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı