PENCEREDEN DÜŞTÜ

PENCEREDEN DÜŞTÜ

BAKAN AÇIKLADI

BAKAN AÇIKLADI

53

53'E ULAŞTI

ZIPLIYORLAR!

ZIPLIYORLAR!

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 14:57 Bu haber 9155 kez okundu
 
Başkan Güney, Uyardı
“KORONAVİRÜS SALGINI CİDDİ ANLAMDA YÜKSEK BOYUTLARA ULAŞMAYA BAŞLADI”
SİYASET Haberi
Başkan Güney, Uyardı


Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, pandemi sürecinin dünyada olduğu gibi Susurluk’ta da ciddi anlamda yüksek boyutlara ulaştığını, virüse karşı her zamankinden daha fazla tedbirli olmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Güney, virüsle mücadelenin etkili olması için tedbirlere hassasiyetle uyulması gerekliliğinin altını çizdi ve vatandaşlardan, bu sürecin daha kolay atlatılması için kurallara dikkat edilmesi talebinde bulundu.

Belediye Başkanı Nurettin Güney; “Maalesef virüse karşı hassasiyetlerimizin kaybolduğunu görüyorum. Bu hassasiyetleri biz kaybedersek, temizlik – maske – mesafe kurallarını ihmal edersek hasta sayımızın artacağı muhakkak. Bu artışın önüne geçmek için hepimizin el birliğiyle çalışması, iş birliği yapması ve sorumluluğu paylaşması gerekiyor. Biz belediye olarak sorumluluk alanımızda gerekli tedbirleri kesintisiz şekilde uygulamaya devam ediyoruz. Kamusal alanlarda dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarımız sürüyor. Belediye ekiplerimiz mesailerini özveri ile sürdürüyor. Kaymakamımız Osman Ateş’in, emniyet teşkilatımızın, diğer kamu kurumlarının desteğiyle bu mücadeleyi veriyoruz. Sağlık personeli, filyasyon ekipleri özveriyle mücadele ediyor.  Ancak bizlerin tek başımıza bu hastalıkla mücadele etme, onu yenme şansımız yok. Dolayısıyla hepimizin kurallara uyması çok önemli. Sizlerin bu konulardaki hassasiyeti ve sorumluluk hissiyle hareket etmesi bizim için çok önemli. Hep beraber bu mücadeleyi vermek zorundayız. Değerli Susurluklulardan talebimiz, mücadeleye sizin de katılmanız, hassasiyetle temizlik, maske ve mesafe kuralına uymanız, uymayanları uyarmanız ve bu süreci kolaylaştırmanız.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Güney,, Uyardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı