Haber Detayı
11 Ağustos 2020 - Salı 15:02 Bu haber 5693 kez okundu
 
BAŞKAN GÜNEY KORANAVİRÜS DENETİMİNDE
Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğünden görevli Polis Memuru ve Susurluk İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı personel ile birlikte koronavirüsle mücadele kapsamında denetimlerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN GÜNEY KORANAVİRÜS DENETİMİNDE

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında koronavirüs salgınıyla mücadele için tüm Türkiye’de olduğu gibi, Susurluk’ta da marketler, toplu taşıma araçları,

alışveriş alanları, lokantalar, ticari taksiler ve tüm yaşam alanlarında mesafe kontrolü, maske, temizlik hakkında kapsamlı bir denetim gerçekleştirildi.

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney de bu denetimlere katılarak vatandaşlara ve esnafa koronavirüsle mücadele konusunda uyarılarda bulundu. Maske, sosyal mesafe ve temizliğin önemine değinen Başkan Güney, vatandaşlara, alınması gereken tedbirler konusunda bilgi verdi.

Susurluk Belediyesi olarak ilaçlama ve sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Başkan Nurettin Güney, vatandaşlara çağrıda bulunarak “Mutlak suretle mesafelerimizi koruyalım, maskelerimizi takalım ve temizliğe dikkat ederek hayatımızı sürdürelim. Susurluk’un genel itibariyle durumu gayet iyi ama son zamanlarda vakalarda yukarı yönlü artışın durdurularak aşağıya çekilmesi açısından hepimize düşen görevler var.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÜNEY, KORANAVİRÜS, DENETİMİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı