PENCEREDEN DÜŞTÜ

PENCEREDEN DÜŞTÜ

BAKAN AÇIKLADI

BAKAN AÇIKLADI

53

53'E ULAŞTI

ZIPLIYORLAR!

ZIPLIYORLAR!

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

SAKIN ÖLDÜRMEYİN

Haber Detayı
12 Kasım 2020 - Perşembe 11:51 Bu haber 5586 kez okundu
 
BANDIRMA’DAN MARDİN’E DESTEK ELİ
Mardin’in Artuklu İlçesi Kabala Atatürk Ortaokulu tarafından Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a yazılan mektupla kütüphanelerine kitap temininde destek talebi eden öğrencilere istek karşılıksız bırakılmadı.
EĞİTİM Haberi
BANDIRMA’DAN MARDİN’E DESTEK ELİ

 

Bandırma Belediyesi tarafından salgın döneminde gerçekleştirilen dayanışmanın ardından gönderdirilen kitap ve çeşitli sağlık ekipmanlarından oluşan hediyeler okula ulaştı.

Ulaştırılan hediyelerle birlikte Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’un şu mesajı yer aldı: Değerli Mardin Kabala Atatürk Ortaokulu Ailesi, Kıymetli öğretmenlerimiz çok kutsal bir görevi ifa ettiğinizi hepimiz biliyoruz. Bu ülke için çalışkan, azimli, idealist, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı gençler yetiştirdiğiniz için hem şahsım hem de Bandırma Belediyesi ailesi olarak sizlere teşekkür ederim. Büyük bir özveri ile hazırlamış olduğunuz kütüphanenize bizlerde elimizde bulunan kaynaklarla ve ilave hediyelerle katkı sağlamak istedik. Gönderdiğimiz kitapların çocuklarımızın dünya görüşüne, ufkuna katkı sağlaması dileğiyle. Çocuklarımızın gözlerinden öper, siz değerli öğretmenlerimize bu kutsal görevde başarılar dilerim.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BANDIRMA’DAN, MARDİN’E, DESTEK, ELİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı