Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 13:43 Bu haber 3457 kez okundu
 
BANDIRMA BELEDİYESİ YASAĞI FIRSATA ÇEVİRDİ
Bandırma Belediyesi haftasonunda uygulanan sokağa çıkma yasağını, hizmet için fırsata çevirdi
- Haberi
BANDIRMA BELEDİYESİ YASAĞI FIRSATA ÇEVİRDİ

Yasak nedeniyle araç trafiğinin durmasını fırsat bilen Belediye ekipleri, ana caddelerde asfalt serimi ve onarım çalışmalarına başladı

 

Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarına hız verecek olan ekipler, ilk olarak Servet Çırpan Caddesi ve Kayacık Yolu Caddesinde asfalt serimi çalışmalarını başlatmış oldu. Asfatlama çalışmalarının önümüzdeki haftayla birlikte hız kazanması bekleniyor.

 

2.OKUL SOKAK YENİLENİYOR
Bandırma Belediyesi ekipleri, Hacıyusuf Mahallesi'nde 2.Okul Sokak'ta yenileme çalışmalarına başladı. Ekipler bir yandan eski ve atıl durumdaki yol ve kaldırımların söküm işlemini gerçekleştirken diğer yandan da hız kesmeden yeni kaldırım ve parke döşeme çalışmalarını da sürdüyor.

 

İDO ÖNÜNDE YENİ CEP ÇALIŞMALARINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ
Bandırma Belediyesi'ne bağlı ekiplerce İDO önünde geçtiğimiz hafta başlatılan çalışmalarda bu alanda toplu taşıma araçlarının trafiği aksatmadan daha kolay bir şekilde yolcu indirme ve bindirmesine olanak saglayacak yeni cep yapımının kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

 

SUNULLAH MAHALLESİNDE YENİ PARK ALANINDA

AYDINLATMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Sunullah Mahallesi Halısaha arkasında yer alan ve tüm hızıyla devam eden yeni park çalışmalarında belediye ekipleri, aydınlatma altyapı çalışmalarını yerine getirdi.

 

YEŞİL ALANLARDA HAFTASONU BAKIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Bandırma Belediyesi ekipleri kentimizin yeşil alanlarındaki bakım çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz haftalarda yağan yağmurlar ve ardından güneşli havalarla birlikte daha da büyüyen ot ve çimenlerin biçimine, görevli ekiplerce başlandı. Haftasonu çalışmalarında İlk olarak General Balcı Çamlığında bakım çalışmalarını ara vermeden yerine getiren ekipler diğer yandan Halk Durağı ve Tren Garının arasındaki alanda çalışmalarını yerine getiriyor.

 

General Balcı Çamlığındaki çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: "Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlarımızın spor yapmak için tercih ettigi alanların başında General Balcı Çamlığımız geliyor. Baharla birlikte buradaki yeşil alanlarda ot ve çimenlerin uzaması nedeniyle bakım çalışmalarımıza hız verdik. Ekiplerimiz çalışmalarını kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmuş olacak. Ancak unutamayalım ki salgının tehlikesi henüz geçmiş değil. Buraya yürüyüş ve spor için gelen vatandaşlarımız lütfen maskelerini takarak ve sosyal mesafeye dikkat ederek spor faaliyetlerini yapmaya özen göstersinler" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BANDIRMA, BELEDİYESİ, YASAĞI, FIRSATA, ÇEVİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı