Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 15:49 Bu haber 4726 kez okundu
 
BALIKESİR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Milliyetçi Çalışanlar Derneği Balıkesir Şubesi yetkilisi Volkan HEDEF oldu.
YAŞAM Haberi
BALIKESİR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

 

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Balıkesir Şubesi yetkilisi Volkan HEDEF oldu.  


Milliyetçi Çalışanlar Genel Merkezi tarafından 15 Mart 2020 tarihinde Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir İl Temsilcisi olarak atanan Volkan HEDEF çalışmalarına başladı. HEDEF, "Milliyetçi Çalışanlar Genel Başkanı Ceyhun ALTAY Başkanlığında çalışmalarımıza başladık. Üye arkadaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atacağız."diye konuştu.

 

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkanı Ceyhun Altay; İnsan hakları ve demokrasiyi, “küresel sömürü” için bir araç olarak kullanan emperyalistler, “kan” ve “gözyaşı” üzerine tasarladıkları yeni medeniyet projesini, “globalleşme” adı altında insanlığın kurtuluşu için “alternatifi olmayan bir reçete” olarak sunmaya çalışıyorlar"dedi.

 

Genel Başkan Ceyhun Altay derneğin kuruluş bildirgesinde şunları ifade etti: 
"Proje sahipleri, hedefe ulaşmak için, kendi yandaş ve soydaşları dışında kalan bütün insanların açlık, hastalık, yoksulluk, terör, işkence ile sindirilmesini, gerekiyorsa yok edilmesini temel bir hak olarak görüyorlar.

Sömürgecilerin en önemli hedef kitlesinden birisinin de Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğunu gören bizler, Milliyetçi Çalışanlar Derneği‘ni kurmuş bulunuyoruz.

Kamu ve Özel Sektörde çalışan kesime hitap eden derneğimiz; iş ahlakı ve "Halka Hizmet Hakka Hizmet" düsturuyle yola çıkarak, sözümüze sonuna kadar bağlı olduğumuzu, halkımıza en iyi hizmeti sunma gayretindeyken dil, din, ırk, kültür, sosyal statü gibi farklılıklara bakmaksızın her bireye aynı özeni gösterdiğimizi ve her bir insana insan olarak aynı değeri verdiğimizi öncelikle belirtmek istiyoruz.

Milliyetçi Çalışanlarımızın hakkını savunmak ve özlük haklarını korumak, birlik ve beraberliği sağlamak temel yükümlülüğümüzdür.

Öncelikli amacımız; Ay Yıldızlı Bayrağımızın altında Kamu Kurumlarında ve özel sektörde çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarına çözüm yolu bulmak ve bu konuda bilgilendirmek, sosyal-kültürel etkinliklerle ve toplantılarla birlik ve beraberliği sağlamaktır.

Bu düşünce tarzı ve milli hassasiyetlerimizin bize verdiği sorumluluk çerçevesinde Milliyetçi Çalışanlar Derneği; bütün çalışmaları ve varılacak neticeleri düzenli olarak kamuoyunun ve yöneticilerin dikkatine sunulacaktır.

Bu amaçlara ulaşmak için, Türkiye Cumhuriyeti’nin tek devlet, tek bayraklı yapısına inanan; Türk milletinin ve çalışan kesimin daha mutlu, çağdaş, refah olması için çalışmayı kendisine ilke edinen milliyetçi çalışan kesim başta olmak üzere vatanımızın bölünmez bütünlüğünü kabul eden herkesi bir araya getirmek istiyoruz.

Dün, emperyalizme karşı okulunu, gençliğini, sevdasını ve geleceğini terk ederek Çanakkale’ye koşmuş olan “Vatan Sevdalısı Çalışanlarımızı” yeniden canlandırarak, bugünlere taşımak istiyoruz.

Nihai amacımız; Türk milletinin geleceğini “aydınlık ufuklara” taşımaktır.

Milliyetçi Çalışanlar, Türk milletinin yararına olan her çalışmanın yanında, zararına olan her faaliyetin de karşısında olmayı bir görev addetmektedir.

Hepinize saygı ve sevgilerimle"

Kaynak: Editör:
Etiketler: BALIKESİR, İÇİN, ÇALIŞACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı