Haber Detayı
11 Ağustos 2015 - Salı 00:05 Bu haber 320 kez okundu
 
Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Sındırgı'yı Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar ile birlikte Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundular.
DÜNYA Haberi
Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Sındırgı'yı Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar ile birlikte Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar ile birlikte ilk önce Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Işık’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş’e bir ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ile Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar, Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş ile bir süre sohbet etti. Ardından çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar ile birlikte son olarak Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Buradan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısını gerçekleştirilmek üzere ayrıldı.

SINDIRGI’DA BALIKESİR İLÇEMİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Balıkesir İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Haydar Aydın, Turhan Demirtaş, Mustafa Uras, Hüseyin Aşık, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Aka, Ferhan Şahin ve 20 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımı ile  gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısında,  eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere 14 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirilen Bakanlığımızın İl Milli Eğitim Müdürleri toplantısında alınan kararlar, dershanelerin temel liselere dönüşümleri, hafta sonu kursları,  Eğitim Öğretim teşviki, yatırımlar, 2015-2016 eğitim öğretim yılında tüm okullarda öğretmenlerin sınıflarının akademik başarılarını daha kolay değerlendirebilecekleri not analizi yapılması konuları ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin dilek ve temennileri görüşüldü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı