Haber Detayı
10 Ağustos 2015 - Pazartesi 00:43 Bu haber 201 kez okundu
 
1. Tuning Fuarı Başladı
Balıkesir'in Bandırma ilçesi, '1. Tuning Fuarı' ile modifiye araç tutkunlarını bir araya getirirken, otomobiller büyük ilgi topladı.
DÜNYA Haberi
1. Tuning Fuarı Başladı

Balıkesir'in Bandırma ilçesi, '1. Tuning Fuarı' ile modifiye araç tutkunlarını bir araya getirirken, otomobiller büyük ilgi topladı.

İlçede ilk kez düzenlenen Tuning Fuarı, yüzlerce modifiye araç tutkununu bir araya getirdi. Klasik otomobillerden, son model spor otomobillere kadar 150'nin üzerinde modifiye otomobilin katıldığı fuar, sabah saatlerinde ilçenin Cumhuriyet Meydanı'nda açıldı. Birbirinden farklı ses sistemleri, aksesuarlar, iç ve dış tasarımlara donatılan otomobillerin sahipleri, vatandaşlara araçlarını tanıtırken, zaman zaman yapılan şovlar da beğeniyle izlendi. Harici güç kaynaklarıyla çalışan ve şoför mahalli haricinde neredeyse tamamı hoparlörlerle donatılan modifiyeli otomobiller fuarın gözdesi haline geldi. Ülkenin hemen hemen tüm illerinden katılımcıların olduğu fuarda, çeşitli yarışmalar ve çekilişler de düzenlendi. Kazanan araç sahiplerine, sponsor firmalar araç aksesuarları hediye etti.

7'den 70'e binlerce ilçe sakininin ilgiyle izlediği fuar akşam saatlerine kadar devam etti. Fuar organizatörleri, fuara beklediklerinin çok üzerinde ilgi olduğunu ifade ederek, her yıl tekrarlamayı düşündüklerini söyledi. Modifiyeli otomobil tutkunu gençler, hayalini kurdukları modifiyeli otomobilleri saatlerce izledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı