İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Dünya Birincisi Edremit’ten
Dünya Birincisi Edremit’ten
6.KAT
6.KAT
Haber Detayı
08 Ağustos 2015 - Cumartesi 09:27 Bu haber 149 kez okundu
 
Balkes'te Transfer Bitmedi
Balıkesirspor transferde arayışlarını bitirmedi. Sezona güçlü bir kadro ile girmek isteyen ve bu yönde iyi transferler yapan Kırmızı Beyazlı camia rotayı tecrübeli isimlere çevirdi.
DÜNYA Haberi
Balkes'te Transfer Bitmedi

Balıkesirspor transferde arayışlarını bitirmedi.  Sezona güçlü bir kadro ile girmek isteyen ve bu yönde iyi transferler yapan Kırmızı Beyazlı camia rotayı tecrübeli isimlere çevirdi. Hedefte Necati Ateş olmasa da tecrübeli bir forvetin olma olasılığının yüksek olduğu bildirildi.


Necati Ateş doğrulanmadı


Balıkesirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ortaya atılan Hasan Kabze ve Necati Ateş transferleri için doğrulama yapmazken, bu sezon için transferi bitirmediklerini belirtti. Erkan Sözeri " Balıkesirspor büyük bir camia ismi geçen futbolcular kariyerinde iyi noktalara gelmiş isimlerdir. Necati Ateş ismiyle ilgili bir temasımız olmadı. Ancak transfer noktasında ses getirecek bir isim üzerinde yönetimle birlikte istişare halindeyiz. Yapılacak transfer şayet gerçekleşirse ses getirecek ve stadyuma taraftar çekecek nitelikte olacaktır. "şeklinde konuştu.Alınacak isim sır gibi saklanıyor


Öte yandan Balıkesirspor yönetimi kadroya takviye yapmak için tecrübeli isimlere yoğunlaştığı bildirildi. Kariyerinde iyi yerlere gelmiş isimlerin Balıkesirspor'a faydalı olacağını belirten teknik kadronun yönetimden bu yönde bir transfer istediği öğrenildi. Bu isim ise basından sır gibi saklanıyor. Hasan Kabze, Necati Ateş ve Semi Şentürk üzerinde yoğunlaşan söylentiler yabancı bir forvetinde transfer edilebileceği iddia edildi. Balıkesirspor yönetimi ise transfer konusunda ince eleyip sık dokuyor. Kamuoyunda duyurmadan transferi yapmak isteyen yönetim bu sayede olası fiyat artışının da önüne geçmeyi planlıyor. 

Posta Spor Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı