Haber Detayı
05 Ağustos 2015 - Çarşamba 01:48 Bu haber 167 kez okundu
 
Tarihe Geçti
Kesput Belediye Başkanı İsmail Cankul görev başında olduğu süre boyunca spora ve sporcuya verdiği destek ile tarihe geçti.
DÜNYA Haberi
Tarihe Geçti

Kesput Belediye Başkanı İsmail Cankul görev başında olduğu süre boyunca spora ve sporcuya verdiği destek ile tarihe geçti. Kepsut Güreş Takımı Başkan İsmail Cankul'dan aldıkları destekle Balıkesir'e madalya kazandırdı. Cankul hizmetleri ile Kepsut tarihinin en başarılı Belediye Başkanı oldu.

Halkın içinden biri olan ve mütevazi kişiliği ile tanınan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, hizmet çıtasını her geçen gün bir üst seviyeye çıkararak Kepsut halkının gözünde kahramanlaşıyor. Yaptığı yatırımlar ve projelerle Kepsut'u adeta metropol bir ilçe haline getiren İsmail Cankul, spora ve sporculara da hem maddi, hem manevi destek vererek başarılarını perçinliyor. Geçtiğimiz günlerde tarihi Kırkpınar güreşlerinde Balıkesir'e madalya getiren Kepsut Güreş takımı bunun en somut göstergesi.


Her zaman halkın içinde olan ve vatandaşların sorunlarını bizzat dinleyen Başkan Cankul'un kapısı ise herkese açık. Hiç kimseyi o partili, bu partili ayırmadan kabul eden ve sorunlarını dinleyip çözüm üreten Cankul, Kepsut'un tüm mahallelerini tek tek ekibiyle birlikte dolaşıyor. İlçe genelinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarını da bizzat yerinde takip eden İsmail Cankul, önümüzdeki yıllarda Kepsut gerçek anlamda modern bir ilçe olacak diyor. Vatandaşların Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul'a olan inancı ve güveni her geçen gün katlanarak büyüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı