Haber Detayı
31 Temmuz 2015 - Cuma 00:38 Bu haber 279 kez okundu
 
GAZİ OSMAN PAŞA GÜZELLEŞİYOR
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile birlikte GOP Mahallesi’nde yapımı devam eden kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.
DÜNYA Haberi
GAZİ OSMAN PAŞA GÜZELLEŞİYOR

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile birlikte GOP Mahallesi’nde yapımı devam eden kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. TCDD Caddesi  adeta yeniden doğuyor. Cadde üzerine karşılıklı olarak kaldırımlar yapılıyor; oturma bankları, çevre düzenlemesi ve engelli yürüyüş parkları da kısa sürede hizmete girecek. Kaldırım çalışması tamamlandıktan sonra cadde yeniden asfaltlanacak.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Büyükşehir Belediyesi Plevne ile GOP’u birbirine bağlayan alt geçit köprüsü yaptı. Biz de belediye olarak, 900 metrelik yol üzerinde köprü altından başlayarak dokuma kavşağına kadar kaldırım ve çevre düzenlemesi yapıyoruz. Engelliler için yürüyüş yolu da yapıyoruz. Oldukça uzun bir mesafe. Buradan Cumartesi Pazarına, Plevne’ye ve Bahçelievler Mahallesi'ne gidiliyor. Belirli noktalarda insanların dinlenmesi için 28 adet oturma bankı koyduk.  Kaldırım çalışmasının ardında bu yolun asfalt işini de bitireceğiz. Burası  kaldırımı ve asfaltı ile tam donanımlı bir cadde olacak” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı