Haber Detayı
31 Temmuz 2015 - Cuma 00:16 Bu haber 214 kez okundu
 
En değerli 5'ten biri BALKES
Balıkesirspor PTT 1.Lig'in en değerli beş kulübünden birisi oldu.
DÜNYA Haberi
En değerli 5'ten biri BALKES

Balıkesirspor PTT 1.Lig'in en değerli beş kulübünden birisi oldu. Yaptığı transferler ve kadrosundaki oyuncuların piyasa değerleri kriter alındığında Balıkesirspor 12 milyon Euro'luk marka değeriyle ilk 5'te yer almayı başardı.


GÖZTEPE PARAYA KIYDI


Balıkesirspor geçtiğimiz yıl 16 milyon Euro'luk bir takım ile sezona başladıktan sonra kötü gidişin ardından takviye yoluna gitmişti. Kadrosunu önemli oyuncular ile güçlendiren Balıkesirspor piyasa değeri olarak 22 Milyon Euro2yu bulmuştu. Bu yıl PTT 1.lig'de mücadele edecek olan Balıkesirspor kadrosunu önemli ölçüde koruma yoluna gitti. Yapılan takviyeler sonrasında Balıkesirspor oyuncularının piyasa değerleri 12 milyon Euro'yu buldu. PTT 1Lig'de mücadele eden kulüpler arasında ilk 5 ise Göztepe 15 Milyon Euro, Erciyesspor 14 Milyon Euro, Demirspor 13,5 Milyon Euro ,Karabükspor 13 Milyon Euro ve Balıkesirspor 12 Milyon Euro şeklinde sıralandı.GÜÇLÜ PTT 1.LİG KADROSU


Balıkesirspor bu yıl Ptt 1.ligde güçlü bir kadro ile mücadele edecek. Bundan 2 yıl önce mücadele ettiği PTT 1.Lig kadrosunun piyasa değeri yalnızca 5 milyon Euro idi. Sezon ortasında ise yapılan takviyeler ile bu değer 8 Milyon Euro'ya kadar çıkmıştı. Bu yıl işi sağlam tutmak isteyen Balıkesirspor ligler başlamadan iki transfer daha yapması gündeme gelebilir. Forvet Mevkiine ve orta sahaya yapılacak transferler kulübü en değerli takım yapabilir. Kulübün en değerli oyuncuları  ise Eray Ataseven, Berkan Emir, Hüseyin Tok ve Genaro Zeufik olarak öne çıkıyor. Balıkesirspor'un bu yıl en önemli özelliği ise kadrosunda gelecek vaad eden futbolcuların çokluğu oldu.


Posta Spor Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı