Haber Detayı
29 Temmuz 2015 - Çarşamba 00:37 Bu haber 454 kez okundu
 
KAÇAK PANSİYONLARA ŞOK BASKIN
Balıkesir’in Edremit İlçesinde Kahveciler, Gazinocular ve Otelciler Odası Başkanı Mustafa Aydoğan yaptığı çalışma ile kayıt dışı çalışan ev pansiyonlarına ve bunların kiralanmasında aracı olan emlak bürolarını tespit ediyor.
DÜNYA Haberi
KAÇAK PANSİYONLARA ŞOK BASKIN

Balıkesir’in Edremit İlçesinde Kahveciler, Gazinocular ve Otelciler Odası Başkanı Mustafa Aydoğan yaptığı çalışma ile kayıt dışı çalışan ev pansiyonlarına ve bunların kiralanmasında aracı olan emlak bürolarını tespit ediyor. Bu işletmeler hakkında yasal işlem başlatılacak.

Oda Başkanı Aydoğan “Otelciler odası olarak mesleki denetim ekibimiz ile tatil sezonu boyunca Kaçak olarak verilen oda ve daireleri tespit edip, kamu kurum ve kuruluşlarına bildirimde bulunacağız. Bunların kayıt altına alınması ve cezalandırılması sağlanacaktır. Duyarlı vatandaşlarımızı kayıt dışı çalışan bu tip işletmeleri odamıza mutlaka bildirmelerini istiyoruz. Bu işi onuru ile yapan, aşını ekmeğini kazanan, vergisini ödeyen esnaflarımızın hakkını her zaman savunmaya oda olarak devam edeceğiz”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı