Haber Detayı
24 Temmuz 2015 - Cuma 02:14 Bu haber 251 kez okundu
 
O DA BAŞKAN BU DA BAŞKAN
Edip Uğur "Balıkesir'i Parlayan Yıldız Yapacağım" diye dursun, mevkidaşı Menderes Türel Antalya'yı yarıma ve projeye boğdu bile.
DÜNYA Haberi
O DA BAŞKAN BU DA BAŞKAN

Edip Uğur "Balıkesir'i Parlayan Yıldız Yapacağım" diye dursun, mevkidaşı Menderes Türel Antalya'yı yarıma ve projeye boğdu bile... Edip Uğur Balıkesir'e bir çivi dahi çakamazken, Türel Antalya'da 8 adet Bat-Çık ve 5 adet şehir için yol projesini bitirip kullanıma açtı bile...


Lafa gelince mangalda kül bırakmayan ve yandaşları tarafından her gün şakşaklanan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur hala Balıkesir'e çivi çakacak... Göreve geleli 2 yıla yakın bir süre olmasına rağmen hala gözle görülür bir ilerleme kaydedemeyen Edip Uğur, yapımı artık günlere indirilmiş Bat-Çık ları bile aylardır bitiremedi. Zamanında kendisi gibi Ak Parti Genel Başkan Yardımcılığı yapan ve daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Menderes Türel ise; görevde olduğu sürede az konuşup, çok iş yaptı. Çok kısa sürede Bat-Çık ve şehir içi yol ihalelerini bitiren Türel Antalya trafiğini çok kısa bir sürede çile olmaktan çıkardı.Bizim Büyükşehir Belediye Başkanı ise hala; "Parlayan Yıldız Olacağız", "On Numara Şehir Olacağız" sloganlarından öteye geçemedi. Umarız Edip Uğur mevkidaşı ve partilisi olan Menderes Türel'den Büyükşehir Belediye Başkanlığı konusunda biraz ders alır.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı